חיפה קנסה את מסודי וקולאוטי

כפי שפורסם לראשונה ב-TELESPORT, האלופה החליטה לקנוס את הזרים שלה. הארגנטיני נקנס ב-20,000 שקלים על ירידתו האיטית בחילוף - הקונגולדזי ב-5,000 שקלים על התנועה לעבר הקהל

יום שני 05 מרץ 2007
עדי גלסקה

מכבי חיפה החליטה היום (שני) לקנוס את אלן מסודי ורוברטו קולאוטי, בשל התנהגותם במשחק ההפסד להכח, בשבת. 

קולאוטי ספג עונש כבד של 20,000 שקלים על כך שירד באיטיות מהמגרש בעת שהוחלף. מסודי ספג קנס של 5,000 שקלים בגלל שסימן לקהל עם האצבע 'לשתוק'.

 אוהדי חיפה לא נשארו חייבים וקילל את השחקן לאורך כל המשחק. 

חיפה החלה היום בהכנות לקראת המשחק מול אספניול, במסגרת גביע אופ"א (חמישי, בלומפילד). בחיפה מנסים לעשות הפרדה מוחלטת בין הליגה לאירופה, ויודעים שמדובר במשימה לא פשוטה. 

המאמן רוני לוי אמר היום ל- TELESPORT: "יש לנו בעיה בליגה וזה לא חדש, כבר אמרתי שאנחנו קבוצה בינונית. באירופה זה סיפור שונה לגמרי, ואנחנו רואים את זה. מחכה לנו משחק קשה מאוד מול יריבה מצויינת. השחקנים מודעים לחשיבות המשחק ולעובדה שמולם מתמודדת קבוצה מצויינת. השחקנים מבינים שהם צריכים להתעלות ולהוציא מעצמם את המקסימום".

עוד הוסיף לוי: "באירופה, בניגוד לליגה, אנחנו מצליחים לשמור על יציבות ואני מקווה שזה ימשך גם מול אספניול. קשה לעשות את ההפרדה, אבל אין ברירה הייתי שמח אם היינו מציגים את אותה היכולת גם בליגה, אבל זה לא המצב". 

במכבי חיפה עושים מאמצים להכשיר את יניב קטן, כזכור החלוץ נפגש בעינו במשחק מול מכבי ת"א ונעדר בשלושת השבועות האחרונים, אמש התברר שקטן סובל ממתיחה בשריר, אך בחיפה מאמינים שהוא יהיה כשיר למשחק מול אספניול.


כל הכרטיסים למשחק ביום חמישי אזלו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק