2 המלצות WINNER ל-MLB

בייסבול: ניו יורק ופלורידה נפגשות בפעם השנייה תוך שבוע. במשחק הקודם ניצחה פלורידה, אך הלילה היא מגיעה לניו יורק בסגל קצר. במשחק השני תנסה ושינגטון להפתיע את אטלנטה

יום שני 01 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

משחק 88: וושינגטון נאשיונלס - אטלנטה ברייבס:

מומחי הבייסבול משוכנעים כי אטלנטה תנצח הלילה את וושינגטון. הם מעניקים לאטלנטה סיכוי גבוה במיוחד של קרוב ל-90 אחוזים לניצחון, מול כעשרה אחוזים בלבד לוושינגטון.

אטלנטה במאזן מדהים של 46:63 מול מאזן שלילי של 56:51 של וושינגטון. בתשעת המשחקים שנערכו בין שתי הקבוצות העונה אטלנטה ניצחה 5 פעמים ואילו וושינגטון ניצחה 4.

המשחק האחרון ביניהן התקיים ב-17 ביולי, אטלנטה ניצחה בחוץ 9-8. המשחק הלילה פותח סדרה של שלושה משחקים ביניהן בשלושה ימים.

כוכב וושינגטון, ליואן הרננדז אמר: "מצפה לנו משוכה קשה, אבל אם נילחם נוכל לנצח". ג'איר ג'ורג'נס מאטלנטה אמר: "יש לנו את כל הכבוד ליריבה, נבוא מפוקסים במטרה לנצח".

באטלנטה פצועים פטר מוילאן, צ'יפר ג'ונס ונייט מקלות'. בוושינגטון פצועים סטפן סטרסבורג וליינס ניקס. ההימור: 2

משחק 89: ניו יורק מטס - פלורידה מרלינס:

8 משחקים נערכו העונה בין פלורידה לניו יורק, ופלורידה ניצחה ב-5 מול 3 ניצחונות לניו יורק. המשחק האחרון התקיים ב-24 ביולי ופלורידה ניצחה 4-5. הלילה נפתחת סדרה של שלושה משחקים בשלושה ימים בין שתי הקבוצות. 

לפלורידה רשימת פצועים ארוכה שמקשה עליה. רשימת הפצועים כוללת את: אלכס סנביה, ג'ש ג'ונסון, רייאן ווב, כריס קוגהלן וגבי סנצ'ז. בניו יורק פצועים אייק דייויס ויוהאן סנטנה.

חאבייר ואסקז כוכב פלורידה אמר: "מצפה לנו משוכה גבוהה ביותר, נבוא בשיא המוטיואציה". מייק פלפריי מניו יורק אמר: "אנחנו רואים מול העיניים רק ניצחון במשחק הזה".

לפלורידה מאזן של 53-55 מול מאזן ניו יורקי העומד על 55-53. שתי הקבוצות במאזן של שש ניצחונות וארבעה הפסדים בעשרת המשחקים האחרונים שלהן. אנו נלך עם הקבוצה הביתית, שתנצל את החיסורים הרבים אצל האורחת ותשפר את מאזנה ואת המורל לקראת המשך הסדרה בין השתיים. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק