השבוע בטופ: הימור על זהות האלופות

מועצת ההימורים מאפשרת בשבועיים הקרובים להמר על הזוכות באליפות בכל הליגות הבכירות באירופה ובישראל ועל עוד הימורים שונים. בישראל מכבי חיפה זכתה ליחס הנמוך ביותר, מנצ'סטר יונייטד ליחס הנמוך באנגליה

יום חמישי 04 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
 מועצת ההימורים מאפשרת בשבועיים הקרובים להמר על זהות האלופה בחלק מהליגות הבכירות באירופה ובישראל. ההימורים הם במסגרת ה-WINNER TOP, משחק על הימור ארוך טווח.

ההימור שיסקרן בוודאי את מרבית חובבי הכדורגל בישראל הוא ההימור על זהות האלופה בליגת העל בעונה הבאה, ליגת WINNER. על-פי המועצה, הקבוצה בעלת הסיכויים הרבים ביותר לזכות באליפות היא מכבי חיפה עם יחס זכייה של פי 2. הפועל ת"א מיד אחריה עם יחס זכייה של 2.1 ומכבי תל אביב שלישית עם יחס של 2.2. שאר הקבוצות כמעט ולא רלוונטיות להימור, אך אם אתם חושבים, למשל, שמכבי פ"ת היא הקבוצה שתיקח את האליפות תוכלו לקבל יחס של 35. לבית"ר ירושלים יחס של פי 45 ולהפועל עכו יחס של פי 180.

באנגליה הקבוצה הפייבוריטית על-פי ה-WINNER היא מנצ'סטר יונייטד שזוכה ליחס של 2 לעומת יחס 2.5 שקיבלה צ'לסי. ניתן גם להמר על אלופת הליגה האנגלית מבלי להתחשב במשחקי מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי, ואז הפייבוריטית היא מנצ'סטר סיטי. באנגליה ניתן גם להמר על הקבוצה שתסיים אחרונה בטבלה והסיכוי הגבוה ביותר הוא שוונסי עם יחס של 2.4 תסיים אחרונה. ניתן גם להמר על מלך השערים באנגליה, כשהמועמד המוביל על-פי מועצת ההימורים הוא ווין רוני שלו יחס 6. חברו לחוד, חביאר הרננדז שני עם יחס 6.5

המועצה אף מאפשרת להמר על הזוכה באליפות הצ'מפיונשיפ, שם היורדת ווסטהאם עם יחס של פי 3.5 מובילה בדירוג.

בצרפת זוכות ליון, מארסיי ופאריס סן ז'רמן ליחס זהה גבוה של פי 2.5. האלופה הנוכחית, ליל עם יחס 4.5. באיירן מינכן מובילה בגדול את יחס הזכייה בגרמניה עם יחס לא משתלם במיוחד של 1.3. האלופה, דורטמונד עם יחס של 3.5. אגב, אם אתם מאמינים שאלמוג כהן ונירנברג יזכו באליפות תזכו ליחס זכייה של פי 300. קייזרסלאוטרן של איתי שכטר וגילי ורמוט זכתה ליחס מעט טוב יותר של פי 200.

אייאקס אמסטרדם מובילה את טבלת היחסים בהולנד עם יחס של 1.7. איינדהובן שנייה, לה היחס 3. המועצה אף מאפשרת להמר על הזוכות ב-3 הליגות יחד, אנגליה, גרמניה וצרפת. אם אתם מאמינים שמנצ'סטר תזכה באנגליה, באיירן בגרמניה וליון בצרפת תזכו ליחס של פי 6.5.

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק