הפועל תא: שרף הוא גזען עלוב

בתגובה לאמירה של שלמה שרף על אוגבונה, תוקפת הפועל ת"א את המאמן הלאומי לשעבר והוציאה הודעה: שרף הוכיח באמירתו שהוא לא יותר מגזען עלוב

יום שלישי 06 מרץ 2007
אשר גולדברג

הפועל ת"א זועמת על אמירתו של שלמה שרף ל-telesport, בה אמר המאמן הלאומי לשעבר כי היה שולח את אוגבונה בכלוב חזרה לארצו.

 הנהלת הפועל הנזעמת הוציעה הודעה בתגובה כדלקמן: "שלמה שרף הוכיח באמירתו שהוא לא יותר מגזען עלוב שעוסק באובססיביות חסרת תקדים בשחקן זיטו אוגבונה. אוגבונה משמש דוגמא להשתלבות של שחקנים זרים בהפועל ת"א, הן בפן המקצועי והן בפן האישי".

אבוקסיס לא ישחק בשבת

יוסי אבוקסיס לא ישחק בשבת, במפגש בבלומפילד מול מ.ס אשדוד. אבוקסיס יוצא לאנטוורפן בלגיה לפרופסור מרק מרטנס לאיבחון נוסף במצב הפציעה ברגלו.

אבוקסיס שוחח הערב עם ראשי הקבוצה, שהתייצבו במתחם וולפסון. השיחה באה בעקבות פרסומים בתקשורת על כוונה להיפרד מהקפטן בתום העונה.

 נראה כי זו הכוונה המתגבשת, אבל סוכם כי ההחלטה הרשמית וההודעה תהיה של אבוקסיס עצמו בתום העונה. בהפועל ת"א מייעדים לאבוקסיס את תפקיד עוזר המאמן בעונה הבאה.

בנתיים חלה רגיעה בגיזרת אליניב ברדה, שהתפרץ לעבר ניר לוין במשחק בנתניה, כתגובה להחלפתו. ברדה התנצל בפני לוין והשחקנים והבהיר כי טעה בתגובתו.

בהפועל שוררת אווירה טובה לקראת המשחק מול אשדוד, והמשך המאבק על האליפות מול בית"ר ירושלים. ניר לוין קיים אסיפת שחקנים על כר הדשא, שהכניסה את השחקנים להתלהבות ומוטיבציה להמשך הדרך.

לצפייה בראיון לחצו PLAY מתחת לתמונה

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק