באריוס לא יפתח את העונה

חלוץ בורוסיה דורטמונד צפוי להיעדר בין חמישה לשישה שבועות, בניגוד לאבחנה הראשונה של נבחרת פרגוואי שצפתה כי ישוב לפעילות תוך שבועיים-שלושה. המאמן יורגן קלופ זועם על הטיפול בו: "הפציעה חמורה יותר ממה שנאמר לנו"

יום רביעי 03 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
רגע לפי שהיא פותחת את עונת 2011/12, בורוסיה דורטמונד נאלצת להתמודד עם בשורות לא נעימות מכיוונו של החלוץ לוקאס באריוס. השחקן, שנפצע בגמר הקופה אמריקה עם נבחרתו פרגוואי, צפוי להיעדר תקופה ארוכה יותר מכפי שנראה בתחילה. 

האבחנה הראשונית, אשר ניתנה ע"י רופאי הנבחרת הפרגוואית לפני כחודש ימים, היתה כי החלוץ ייעדר לתקופה של שבועיים עד שלושה שבועות. אולם, עם שובו של באריוס לגרמניה, התברר כי מדובר בתקופת החלמה ארוכה יותר.

המאמן יורגן קלופ אמר היום (רביעי) לאתר הרשמי של המועדון: "זה מצב לא נעים. הפציעה של לוקאס חמורה הרבה יותר ממה שנאמר לנו ע"י הרופא של נבחרת פרגוואי. האמת היא שהשחקן חש שהוא לא מטופל כראוי ולכן התעקש להקדים את שובו לגרמניה".

"באריוס צפוי להיעדר לתקופה של בין חמישה לשישה שבועות", המשיך המאמן ואמר. "הסיטואציה שנוצרה מטילה צל גדול מאוד על מערכת היחסים בינינו לבין נבחרת פרגוואי".

המאמן ייאלץ להסתדר כעת ללא החלוץ המוביל שלו, שרשם 35 שערים במהלך 65 הופעות בקבוצה מהבונדסליגה בשנתיים האחרונות. האלופה תפתח את העונה ביום שישי, כשתארח את המבורג, כמובן ללא שחקן החוד שלה. 


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק