נחושים לנצח את המשחק

יממה לפני שתארח את ז'לז'ניצ'אר לגומלין במסגרת מוקדמות הליגה האירופית, מכבי ת"א ערכה את מסיבת העיתונאים הרשמית שלה. המאמן מוטי איווניר לא רגוע למרות 0:2 במשחק בבוסניה: "ההתמודדות לא הוכרעה"

יום רביעי 03 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב ערכה הערב (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת משחק הגומלין מול ז'לז'ניצ'אר הבוסנית, במסגרת מוקדמות הליגה האירופית. במשחק הראשון בין שתי הקבוצות, ניצחו הצהובים בתוצאה 0:2, ונראה כי מקומם בשלב האחרון לפני הבתים מובטח.

המאמן מוטי איווניר אמר: "אנחנו באים עם ביטחון למשחק, אבל לא באים בטוחים בשום דבר. ההתמודדות לא הוכרעה, היא תוכרע בתום שני המשחקים. יש לנו מקדמה גדולה מהמשחק הראשון, אבל העבודה לא הסתיימה מבחינתנו. אנחנו באים בשיא הנחישות והרצינות למשחק".

על חסרונם של מדוניאנין וניבאלדו: "גם האריס וגם ניבאלדו שחקנים מאוד חשובים בקבוצה שלנו. גם בעבר כששחקנים נעדרו אמרתי שניסינו ליצור בעונה שעברה קבוצה מאוזנת שגם אם שחקן או שניים ייעדרו, לא נרגיש זאת. אני מגיע למשחק מחר מאוד רגוע בזכות היכולת של שרן ייני".

"בכל מקרה, אנחנו נעלה מחר בהרכב הכי חזק שלנו, כשהמטרה שלנו היא ברורה- לנצח את המשחק ולהשיג את הכרטיס לשלב הבא".

שרן ייני הוסיף: "אנחנו באים עם הרבה ביטחון, אבל כדורגל זה כדורגל וקרו מספיק מקרים בעבר. נגיע ונראה מההתחלה שאנחנו דומיננטים וכדי להפוך את המשחק לקל יותר".

"אני מתאמן כבלם ורגיל לזה. אני מנסה להשתפר וללמוד מהבלמים עם הניסיון שיש פה, ניבאלדו וסאבו. כל עוד הקבוצה תצטרך אותי בתפקיד הזה, אשחק שם. אני בעד שהקבוצה תשחק טוב ותיראה טוב".

"האווירה במועדון היא מדהימה. אנחנו חברים טובים וממש מבסוטים אחד מהשני. מוטי מאפשר לנו ליהנות מאימונים עד כמה שאפשר".

מוקדם יותר היום נערך השימוע בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל בעקבות דו"ח השופט איתן שמואלביץ מהדרבי ביום ראשון. בהחלטתו קבע ביה"ד קנס של 20,000 ש"ח לקבוצה בעקבות התפרעות אוהדיה במהלך המשחק ושני משחקי רדיוס עם קהל על תנאי למשך שנה. 

מוטי איווניר הורחק על ידי ביה"ד ממשחק אחד בפועל ועוד שניים על תנאי. איווניר, שהורחק במהלך הדרבי, ספג גם קנס בגובה של 5,000 ש"ח, ואמר במסיבת העיתונאים: "העונש שקיבלתי הגיע לי, לא הייתי צריך להתנהג כמו שהתנהגתי. מבטיח שלהבא לא אחזור על מה שקרה במשחק הזה". 

"אני חושב שכבר הוכחתי בעונה שעברה שאני לא מתעסק עם השופטים, מתרכז אך ורק במשחק עצמו ומבחינתי זו היתה מעידה שלא תחזור. קיבלתי את העונש, מה שהגיע לי כנראה וזהו, ממשיכים הלאה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק