גאידמק: אסון מה שקורה בביתר

הבעלים של בית"ר ירושלים פתח את הפה בעיתון 'הארץ' ויצא בהתקפה על הצוות המקצועי: היתה טעות לשחרר את אסולין ואת פאבריס פרננדז שהיה שחקן אדיר. כל מי שעובד בקבוצה עושה כל שביכולתו על מנת לפגוע בה

יום שלישי 06 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

ארקדי גאדימק לא נח לרגע.  הבוקר פורסם ראיון עימו בעיתון "הארץ" ונראה כי מאמן בית"ר ירושלים, יוסי מזרחי, לא יכול לישון בשקט, עקב חוסר הגיבוי הבולט מצד הבעלים.

גאידמק צוטט כמי שאומר כי "התוצאה באשדוד היא גרועה מאוד. אני מתחיל להבין שבסוף העונה אנחנו הולכים להיות רק בשלישייה הראשונה, ואולי אפילו במקום הרביעי".

כשנשאל האם יערוך שינויים אמר גאידמק: "השנה זה מאוחר מדי, ולכן אאפשר למזרחי להמשיך ולסיים את העונה, כי אני חושב שהוא אדם ישר ושהוא מנסה לעשות את כל מה שהוא יכול. אבל בעונה הבאה, עכשיו כשאני מבין מה קורה, הדברים יהיו אחרת. יהיו שינויים בקרב בעלי התפקידים ובתוך הקבוצה". כרגע אני מנסה שלא ליצור לחץ כי בכל מקרה זה מאוחר מדי. לכן גם לא אגיד דעה אישית על אף אחד. רק אומר שזה מאוד מאוד לא מקצועי מה שעושים שם".

גאידמק אמר כי: "זה אסון גמור מה שקורה בבית"ר. אני אמנם לא מבין הרבה בכדורגל, אבל לאחרונה התחלתי להבין את כל מה שקרה וקורה בקבוצה, והגעתי למסקנה שכל מי שעובד בה, במודע או שלא במודע, עושה את כל מה שביכולתו על מנת לפגוע בה. מדובר בתכנון מראש של אנשים שנתתי בהם אמון, אז מה אני יכול לעשות?".

גם על הרכש הכושל יש לגאידמק דברים קשים במיוחד לומר: "איבדנו שחקנים מצוינים מהעונה שעברה ובחירת השחקנים החדשים העונה הייתה פשוט אסון. הביאו שחקנים גרועים בהרבה מאוד כסף, יותר מדי כסף. בעיקר הזרים שהביאו גרועים, הישראלים עוד בסדר. הם חושבים שאני תופס לאט את הטעויות שלהם, אבל הם טועים. מהשנה הבאה, הדברים ייראו אחרת ובית"ר תהיה אלופה ותנצח תמיד. זאת היתה טעות קשה לשחרר את מר אסולין, שהוא שחקן נהדר שבית"ר היתה צריכה, וגם פבריס פרננדז היה שחקן אדיר. כל אחד פעל עד עכשיו על דעת עצמו ועכשיו אני עוצר את זה. למדתי מספיק, לא אקבע אמנם איך נשחק, אבל כן אתערב ואקבע מי האנשים בקבוצה".

צילומים: בית"ר.נט

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק