אבוקסיס: רוצים להבקיע שער אחד לפחות

המלצת WINNER למשחק בין הלסינבורג לבני יהודה שהשלימה את הכנותיה לקראת משחק החוץ במסגרת מוקדמות הליגה האירופאי, אחרי שניצחה אותה 0:1 בבלומפילד בשבוע שעבר. בבני יהודה מציינים את גלבאן כשחקן המפתח

יום חמישי 04 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

בני יהודה השלימה היום את הכנותיה לקראת משחק החוץ הערב (20:00) במוקדמות ליגת האלופות בחוץ בגביע אופ"א מול הלסינבורג אחרי שניצחה אותה 0:1 בבלומפילד בשבוע שעבר.

בני יהודה, עד כה, מושלמת העונה. היא ניצחה בכל ארבעת המשחקים שלה. היא ניצחה פעמיים 2:0  את סט. ג'ולייה מאנדורה, ניצחה  0:1 את הלסינבורג השבדית בישראל ובגביע הטוטו בשבת האחרונה היא דרסה את הפועל עכו 0:4 בחוץ. היא יוצאת היום להלסינבורג עם ההרכב הכי חזק שלה בכדי להשיג לפחות שער אחד שיחייב את השבדים לכבוש שלישייה. 

הלסינבורג מוליכה את הליגה השבדית, היא קבוצה נהדרת. היא אחרי ניצחון 1:2 על גטבורג החזקה. במהלך עשרת משחקי הבית שלה העונה, היא ניצחה בשבעה משחקים וסיימה שלוש פעמים בתיקו, כשהיא משיגה בבית ניצחונות כמו 0:3 והרוב 0:1 קטן, תוצאה שבני יהודה לא תרצה. 

מאמן בני יהודה, יוסי אבוקסיס, אמר: "אנחנו דרוכים ומוכנים. מצפה לנו משחק שונה לגמרי ממה שראינו בארץ. הלסינבורג משחקת על כדורים ארוכים ומהר. לא נסתגר. ננסה להבקיע שער אחד לפחות. לפי דעתי אנחנו נעבור אותם".

אבוקסיס הורה לפדרו גלבאן לנוע לעמדת החמישים-חמישים, כדי שיזין את ננאד מרינקוביץ' ופיני בלילי בכדורי עומק חכמים.

 נראה שבכל מקרה בני יהודה הולכת כאן על תיקו, עם מתפרצות בכדי לגנוב גול. הלסינבורג קבוצה ביתית לא רעה והיא מועמדת לנצח  את המשחק הזה. 

משחק מס. 65 - הלסינבורג - בני יהודה - 1 (יחס 1.40)

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק