3 המלצות WINNER ליום חמישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים ממוקדמות הליגה האירופאית

יום חמישי 04 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

עוד יום חמישי הגיע וכמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים ממוקדמות הליגה האירופאית.

 משחק מס. 56 - ורטקס - דינמו בוקרשט - 2 (יחס 1.70)

המשחק הראשון ברומניה הסתיים בתיקו 2-2 מאוד מפתיע. דינמו בוקרשט, אחת הקבוצות החזקות ברומניה יוצאת לקרואטיה למשחק לא פשוט, בו היא פשוט חייבת לנצח אחרת תודח כבר היום. בוקרשט מגיעה למשחק היום בכושר טוב אחרי שני ניצחונות בליגה, 1:0  מול מורס ו-5:0 ענק במחזור האחרון מול גאז מתאן. ורטקס מהצד השני במקום האחרון בליגה הקרואטית אחרי שני מחזורים, כשהיא הפסידה בשני המשחקים שלה, 2:0 בבית מול לוקומוטיבה ו-1:0 מול סיבניק. דינמו תתקוף חזק מאוד. היא טובה יותר מורטקס ונראה שהיא תנצח כאן.

משחק מס. 63 - האקן - נאסיונל מדיירה - X (יחס 2.75)

האקן השבדית מדורגת במקום החמישי בליגה שלה, היא אחרי ניצחון ענק 0:4  מול סיריאנסקה וזו בדיוק התוצאה שהיא צריכה היום אחרי שהובסה 3:0 בפורטוגל מול מדיירה לפני שבוע. מדיירה טרם פתחה את העונה שלה בליגה הפורטוגלית, זה יקרה בעוד שבוע וחצי מול פיירנסה, העולה החדשה. לבינתיים מדיירה שניצחה 3:0 במשחק הראשון תצטרך לשמור על השער שלה לקראת הסיבוב הבא. היא טובה יותר מהאקן אבל היא לא תתאמץ יותר מדי במשחק הזה. כל תוצאה כאן אפשרית .

משחק מס. 69 - לגיה ורשה - גזיאנטפספור - 1 (יחס 1.75)

המשחק הראשון בטורקיה הסתיים בניצחון של הפולנים 1:0, תוצאה נהדרת שנותנת להם המון יתרון לקראת המשחקים הערב. לגיה טרם פתחה את המשחקים שלה העונה, היא דחתה את המחזור הראשון בכדי להתרכז במשחק הנוכחי.גם גזיאנטפספור מהצד השני טרם פתחה את העונה שלה בטורקיה שתיפתח עוד כמה שבועות. גזיאנטפספור לא קבוצה חזקה, היא אחת החלשות מבין אלו שמשחקות השנה בליגות באירופה מטוריקה. לגיה גם לא קבוצת פאר פולנית אבל מספיק טובה בכדי להשיג גם היום ניצחון ולהעפיל לסיבוב הבא. 

לתוצאות ספורט בזמן אמת: 6565*

צילום: GETTYIMAGES


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק