נצטרך להיות בשיאנו

מאמן הפועל ירושלים דן שמיר הוסיף לקראת המשחק מול ז'לז'ניק הערב: "אני חושב ומקווה שאנחנו קבוצה יותר טובה ונדע להראות את זה"

יום שלישי 06 מרץ 2007
שלמה חסיד

לקראת משחקה של הפועל ירושלים הערב בסרביה מול ז'לז'ניק העניק הבוקר דן שמיר ראיון ובו התייחס ליתרון בסך 9 הנקודות מהמשחק הראשון.

שמיר אמר: "במשחק הקודם ברובו, משהו כמו שלושים דקות, הצלחנו לגרום להם להיראות לא כל כך טוב, אבל אני לא כל כך מתייחס לעניין של הביתיות פה או להפרש, אני פשוט מכיר את הקבוצה, ובלי להסתכל על התוצאות – זו קבוצה שיכולה לנצח כל קבוצה, ביול"ב קאפ לפחות. הם מנצחים קבוצות יורוליג, זו קבוצה שלפני שבועיים ניצחו את פרטיזן בלגרד, שזו קבוצת טופ 16 מובהקת ביורוליג, בגמר הגביע הסרבי.

"זו קבוצה צעירה, עם הרבה כדורסל והרבה אופי. בשבת הם ניצחו במקום מאוד קשה, ואנחנו צריכים להיות בשיאנו כדי לעבור אותם. המשחק יכול להתפתח בכל מיני צורות. אני חושב שאנחנו קבוצה טובה מאוד, ואני עדיין חושב ומקווה שאנחנו קבוצה יותר טובה ונדע להראות את זה".

הכישרונות שלהם ידברו חזק ביבשת בשנים הבאות?

 "חכה ותראה. לי אין ספק בכך. אני מכיר את הדינאמיקה הזאת. הם מתכוננים לעשות מכירה של כמה שחקנים שם".

כבר מצאת לך מישהו משם?

 "קשה מאוד מול קבוצות ושחקנים כאלה. קשה להתחרות עליהם. יש הרבה קבוצות באירופה שמוכנות לשלם עליהם הרבה כסף כדי לקחת אותם, בעיקר קבוצות מספרד. הם גם שחקנים שמצפים להרוויח בהתאם, מה שעוד יותר מייקר את העסקה. אני לא מחפש משם אף אחד, אני מחפש איך לנצח אותם".

 

  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק