הדיון של הפועל פת ביום ראשון

פתח תקווה לאוהדי הפועל פתח תקווה: ערעורה של הקבוצה המבקשת להישאר בליגת העל ישמע בתחילת השבוע. הפועל כפר סבא ממתינה להחלטה. היועץ המשפטי משה אביבי לא יעסוק בפרשה עקב חשש לניגוד אינטרסים

יום חמישי 04 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

 ביום ראשון הקרוב, בשעה 16:00, ישמע בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, ערעורה של הפועל פתח תקווה המבקשת להישאר בליגת העל, אחרי שתקציב אושר בבקרה התקציבית.

כזכור, הבקרה לא אישרה את תקציב פתח תקווה והקבוצה קיבלה הודעה כי היא יורדת אל הליגה הלאומית. לפתח תקווה היה זכות ערעור עד יום שלישי, אלא שאת הערעור היא הגישה ביום רביעי.

 בפתח תקווה בונים על התקדים של בית"ר ירושלים משנת 2001, שאושר לה להתחיל את הליגה במחזור הרביעי, אחרי שגד זאבי פירק אותה ומאיר פניג'ל קנה אותה מבית המשפט.

 מי שיושבת כרגע על הגדר וממתינה לתוצאות הערעור היא הפועל כפר סבא שכבר קיבלה אישור לשחק בליגה הראשונה, אבל עתידה יתברר בכפוף לתוצאות הערעור שהגישה פתח תקווה.  

מאחר וההכרעה לגבי זהות הקבוצה שתשחק בליגת העל בעונה הקרובה עומדת בעינה בין הפועל פ"ת להפועל כפ"ס, החליט היועץ המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, עו"ד משה אביבי, שלא להיות מעורב בגיבוש עמדת ההתאחדות ובייצוגה בבית הדין (באם יתקיים דיון) מאחר והינו תושב העיר כפ"ס ובעבר כיהן בתפקיד ניהולי בקבוצה.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק