4 המלצות WINNER לליגה הצרפתית השנייה

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על ארבעה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה

יום שישי 05 אוגוסט 2011

משחקי הליגה הצרפתית הראשונה יחלו ביום שבת, אך כבר ביום שישי יימשכו משחקי הליגה הצרפתית השנייה, המחזור השני בליגה זו,  ואנו מעניקים ארבע המלצות WINNER למשחקי הערב.

 משחק מס. 10 - בולון - אנז'ר - 1 (יחס 1.85)

בולון פתחה את העונה עם תיקו מאופס מול מונאקו כאשר אנז'ר הפסידה במשחק הפתיחה 2:1 בבית מול לה האבר. בולון קבוצה טובה יותר מאנז'ר ומאז שהעפילה לליגה הראשונה, היא משחקת כל הזמן בחלק העליון של הטבלה. בעונה שעברה היא ניצחה בבית 2-11:2 בסיבוב השני אחרי תיקו מאופס בסיבוב הראשון באנז'ר. בולון ניצחה בארבעה מתוך שבעה משחקים שהיא אירחה את אנז'ר. 

משחק מס. 12 - לה מאן - טור - 1 (יחס 1.50)

לה מאן פתחה את העונה עם הפסד 1:0 בארלה כאשר טור ניצחה במחזור הראשון 1:0 את מץ. בעונה שעברה ניצחה לה מאן את טור בשני המשחקים. לפני חודש הן נפגשו למשחק ידידות, לה מאן ניצחה שוב פעם. טור קבוצה חלשה בסך הכל, נראה היא תתמודד השנה בחלק התחתון של ההטבלה. הניצחון על מץ במחזור הראשון לא משקף כלום. מץ בעצמה נחלשה העונה.

משחק מס. 14 - קלרמונט - גנגאן - 1 (יחס 1.80)

קלרמונט פתחה את העונה עם 1:2  מרשים בלאבאל כאשר גנגאן הלא יציבה נפרדה בתיקו 1:1 מול שאטורו בבית. להזכירכם גנגאן העפילה בתום העונה לליגה השניה בחזרה אחרי שירדה לפני שנתיים. לפני שנתיים ניצחה קלרמונט בבית 3-1 את גנגאן, בסך הכל בשישה משחקי בית, ניצחה קלרמנט בארבעה משחקים וסיימה מולה פעמיים בתיקו. גנגאן השנה תמשיך להיות נדנדה, וממש לא יציבה. 

משחק מס. 16 - שאטורו - סדאן - X (יחס 2.55)

שאטורו פתחה את העונה עם תיקו 1:1 מול גנגאן כאשר סדאן מנצחת במחזור הראשון את נאנט בתוצאה 0:2  בבית. בעונה שעברה ניצחה סדאן בבית 0:2 ,  כאשר שאטורו ניצחה בסיבוב השני בתוצאה 1-0. שתי הקבוצות יתמודדו השנה בחלק המרכז/עליון בטבלה. סדאן טובה יותר משאטורו אך נראה שהמשחק יהיה מאוד שקול. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק