קקון: אני לא מתכוון לפרוש

מוטי קקון שכבש בשבת צמד הבהיר: אני רוצה להמשיך ולשחק. לקקון כבר 134 שערים עבור הפועל פ"ת וכיום הוא שני לסטלמך ברשימת כובשי כל הזמנים של הקבוצה. לחמן: הוא רק משתבח

יום רביעי 07 מרץ 2007
אשר גולדברג

בשבת, כבש מוטי קקון שני שערים לרשת מכבי ת"א, בתיקו  2:2 בבלומפילד. מאמן הפועל פ"ת , אייל לחמן, פירגן לחלוץ בן ה-34 שכבר הבקיע עבור הפועל פ"ת בליגה 134 שערים, עשרה מהם נגד מכבי ת"א. 

קקון, אגב, כבש גם  נגד מכבי ת"א בבלומפילד גם בשנת 1994 , בניצחון האחרון של הפועל פ"ת בבלומפילד על מכבי תל אביב ולחמן סיכם בשבת: "קקון הציל אותנו.  הוא כמו יין ישן נושן שרק הולך ומשתבח".

מתברר שמי שמכונה "העיט" כבר הבהיר כי אינו מתכוון לפרוש וימשיך בהפועל פ"ת גם בעונה הבאה.  קקון:" אני בכושר טוב, מתאמן קשה ורוצה להמשיך לשחק, להבקיע ולנסות להשאיר את הפועל פ"ת בליגת העל".

  כאמור, לזכות קקון 134 שערי ליגה בליגת העל, וחשוב לציין ששיחק במשך שנתיים בהפועל כפ"ס. בעונה שעברה, כשניר לוין אימן את הפועל פ"ת ישב קקון לאורך כל העונה בשקט ובסבלנות על ספסל המחליפים.

 לקקון חסרים 24 שערים כדי להשוות את השיא, שיא הכיבושים של הפועל פ"ת אותו מחזיק גדול שחקני המועדון בכל הזמנים , נחום סטלמך ז"ל , שכבש בשנות ה-50 וה-60 158 שערים יותר מכל אחד אחר.   מוטי קקון מקדים בדרוג שמות של כדורגלנים גדולים כגון: בועז קופמן, זכריה ראצבי ז"ל, שלמה נהרי וניר לוין. 

 יוסי שושני ששיחק עם מוטי קקון טוען:" אם היו לקקון שחקני קישור כמו בסוף שנות ה-80 תחילת שנות ה-90 היו לו לפחות עוד 50 שערים". 

 קקון סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי והוא עושה מאמצים להיות כשיר למשחק נגד בני-יהודה בשבת. 


 .

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק