קדוש: יהיה משחק שקול מאוד

המלצת WINNER לגביע הטוטו לאומית: הפועל ירושלים תארח הערב את נס ציונה במגרש בת ים, והשתיים יפתחו את העונה במשחקי גביע הטוטו. שתי הקבוצות מגיעות בהרכבים חסרים מאוד

שבת 06 אוגוסט 2011
שלמה חסיד
הפועל ירושלים תארח הערב את נס ציונה במחזור הראשון של בית ד' בגביע הטוטו לליגה הלאומית, למשחק שהיה יכול להיות מעניין מאוד אם עידן טל היה לובש רשמית בפעם הראשונה לאחר שנים את החולצה האדומה.

אלא שעידן טל עדיין אינו עבר בבקרה התקציבית, ובשל כך הוא אינו יוכל ליטול חלק במשחק. אבל עידן טל הוא לא השחקן היחיד בירושלים שייעדר הערב. רם סטי לא עבר בבקרה התקציבית גם הוא, ובנוסף ייעדר מתי אברהם לאחר שזה שבר את ארובת העין במהלך מחנה האימונים בבולגריה.

מאמן הפועל ירושלים, לופא קדוש אמר ל-TELESPORT לקראת המשחק: "כל תוצאה אפשרית, זה יהיה משחק שקול מאוד. אנחנו לא מכירים את נס ציונה אבל אנחנו רוצים לנצח ולצבור בטחון ולבנות קבוצה טובה להמשך".

בנס ציונה מרוצים בוודאי שהמשחק ייערך באצטדיון בבת ים, ולמעשה מדובר דווקא במעין משחק ביתי של האורחת. המאמן רפי כהן אמר: "לקראת העונה החדשה עשינו הרבה שינויים, צירפנו שישה או שבעה שחקנים ועדיין לא סיימנו לבנות את הסגל. זה משחק ראשון וקשה מאוד לדעת כיצד הוא יתפתח". 

משחק 65: הפועל ירושלים - סקציה נס ציונה. ההימור: X

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק