4 המלצות WINNER ל-MLS

הליגות באירופה יוצאות לדרך ומשחקי הסבב העולמי הסתיימו. כעת בליגת ה-MLS בארה"ב יכולים לשוב ולהתרכז בכדורגל המקומי. אנו ב-TELESPORT מעניקים לכם 4 המלצות למשחקי הלילה

שבת 06 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

משחק 85: פילדלפיה יוניון - יוסטון דינמו:

פילדלפיה רוצה להתחיל סדרת ניצחונות חדשה, אחרי שנבלמה בתוצאת תיקו 1-1 מול שיקגו באמצע השבוע. יוסטון מגיעה למשחק אחרי ניצחון 1-3 מול סיאטל.

לוי הופי מפילדלפיה בספק למשחק בגלל פציעה, בעוד שווילי בראון מיוסטון יחמיץ בודאות את המשחק בגלל פציעה. לשתי הקבוצות אין שחקנים מושעים למשחק זה. שתי הקבוצות נפגשו שלוש פעמים בלבד בעבר, פילדלפיה ניצחה פעעמיים, יוסטון מעולם לא ניצחה את פילדלפיה, ומשחק אחד הסתיים בתיקו.

ג'ון האקוורט מאמן פילדלפיה אמר: "יוסטון יריבה קשה מאוד, אבל יש לי הרגשה טובה לקראת המשחק הזה". דומיניק קינר, מאמן יוסטון השיב לו: "תהיה מלחמה קשה, אנחנו באים במטרה לנצח".

פילדלפיה הממוקמת שנייה בבית המזרחי הפסידה רק פעם אחת העונה בביתה, ואין סיבה שהפעם השנייה תתרחש מול יוסטון, לאור העובדה שיוסטון עדיין לא ניצחה העונה בחוץ. גם הלילה זה יסתיים בניצחון של המקומיים. ההימור: 1

משחק 88: לוס אנג'לס גלאקסי - דאלאס:

לוס אנג'לס גלאקסי ודאלאס נפשות הלילה לקרב על המקום הראשון בבית המערבי של ה-MLS. כרגע רק שלוש נקודות מפרידות בין שתי הקבוצות, כאשר לוס אנג'לס ראשונה ולדאלאס יש שני משחקים חסרים. הגלאקסי מגיעים למשחק אחרי שהובסו 0-3 בפורטלנד באמצע השבוע.

בגלאקסי יעדרו סין אלברדו הפצוע ופיבאן קסטילו המושעה. המפגש האחרון בין שתי הקבוצות היה ב-1 במאי השנה, כאשר דאלאס ניצחה 1-2 בביתה. האם הגלאקסי ינקמו בהם הלילה?

לנדון דונובן, כוכב לוס אנג'לס אמר: "ההפסד בפורטלנד סיים 14 משחקים שלנו ללא הפסד, ואולי יש בזה משהו חיובי. לפעמים בספורט אתה צריך להפסיד כדי לא להתחיל לפחד מהרגע שבו תפסיד. אולי זה ישחרר אצלנו משהו".

 דאלאס ניצחה בשבוע שעבר את צ'ייבאס בחוץ 0-1, ומאמנה סוהלס הינדמן אמר: "גלאקסי חזקה מאוד, אבל נבוא להילחם בשביל תוצאה טובה". אנו ממליצים על הקבוצה המקומית, כגם גיבוי לתוצאת תיקו בהחלט עשוי להועיל. ההימור: 1

משחק 89: סן חוזה - פורטלנד טיימברס:

סן חוזה רוצה להתאושש במשחק הלילה מול פורטולנד אחרי שרשרת של תעשה משחקים ללא ניצחון. בסוף השבוע שעבר הם הפסידו 0-2 לדי.סי יונייטד, ואילו פורטלנד שמה סוף לשרשרת משחקי בית ללא ניצחון כאשר באמצע השבוע היא הביסה 0-3 את מוליכת הליגה, לוס אנג'לס גלאקסי.

סן חוזה משחקת ללא אנדרה לואיז הפצוע, וללא דייגו חארה המושעה. קפטן פורטלנד ג'ק ג'וסברי לא ישחק אף הוא בגלל פציעה. הקבוצות טרם נפגשו ביניהן במסגרת כלשהי ויהיה זה המשחק הראשון אי פעם ביניהן.

ג'ון ספנסר, מאמן פורטלנד אמר: "הניצחון של גלאקסי ייתן לנו ביטחון ואני מאמין שנצא לדרך של הצלחות". ג'ון בוש, שוערה של סן חוזה אמר: "יש לנו קבוצה טובה אבל חסר לה ביטחון. ניצחון אחד יכול לשנות לגמרי את התמונה". 

אנו מאמינים כי הניצחון הגדול של פורטלנד יתן להם בטחון וידחוף אותם קדימה, אך לצד זאת מאמינים כי סן חוזה מסוגלת לחלץ נקודה בביתה ולמנוע הפסד שלישי רצוף. בסופו של דבר מדובר בשתיים מהקבוצות החלשות בליגה, ותיקו ישקף. ההימור: X

משחק 90: ריאל סולט לייק - ניו יורק

 ריאל סולט לייק חוזרת הביתה במטרה להתאושש מצמד ההפסדים הרצופים שפקדו את הקבוצה לראשונה מזה שנה, מול קנזס 0:2 ובבית מול קולובוס, 0:2 גם כן. ניו יורק רד בולס חוזרת לליגה אחרי שבשבוע שעבר לא שיחקה עקב השתתפותה בטורניר האמירויות בלונדון בו זכתה, כאשר המשחק הקודם שלה היה תיקו 2-2 מול דאלאס. 

בסולט לייק יעדר חאבייר מוראלס הפצוע, ובניו יורק יעדר לוק רוג'רס הפצוע ודיין ריצ'רדס המושעה. הקבוצות נפגשו בעבר 12 פעמים, סולט לייק ניצחה בשני מפגשים, רד בולס בשלושה ויתר המשחקים הסתיימו בתיקו. במשחקים שאותם איירחה סולט לייק רד בולס מעולם לא ניצחה, כאשר סולט לייק מנצחת בשני מפגשים וכאמור יתר המשחקים הסתיימו בתיקו.

 בשנה שעברה סולט לייק ניצחה במשחק הראשון ב-9 באפריל 0-1, והמשחק השני בניו יורק ב-13 בספטמבר הסתיים ב-0-0.  היכולת הרעה שמפגינה סולט לייק בשבועות האחרונים, לצד הנתון שניו יורק לא ניצחה מעולם את סולט לייק בחוץ, גורמת לנו להמליץ על 90 דקות ללא הכרעה. ההימור: X

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק