אוהדי פת וכפס יערכו הפגנות

אוהדי הפועל פתח תקווה יגיעו הלילה למשרדי ההתאחדות לכדורגל וישנו באוהלים לקראת הדיון הגורלי ממחר בבית הדין העליון, שיקבע מי מהשתיים תשחק בעונה הבאה בליגת העל. האוהדים הירוקים לא נשארו אדישים למהלך

שבת 06 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

בשבוע שעבר הפועל פ"ת כבר קיבלה הודעה רשמית על ירידתה לליגה הלאומית, כשבמקביל הפועל כפר סבא דאגה לעבור בבקרה התקציבית על מנת להשתתף בליגת העל, אך לא כאן זה הסתיים. המלאבסים ערערו, ומחר יתקיים הדיון המכריע לגבי גורל הקבוצה, שתפתח כך או כך את העונה במינוס 9 נקודות בעקבות הכניסה לפירוק.

לקראת ההתכנסות של דייני בית הדין העליון של ההתאחדות, אוהדי הפועל פ"ת צפויים להתכנס גם הם הלילה מול משרדי ההתאחדות לכדורגל ובצל מחאת האוהלים ברוטשילד, הם יעבירו את הלילה באוהלים במטרה להשמיע את קולם ולומר לדייני ההתאחדות לכדורגל כי מקומם בליגת העל, במיוחד לאור העובדה שהקבוצה הצליחה לעבור לבסוף, יממה אחרי הדד ליין בבקרה.

מי שלא נשארו אדישים למהלך של אוהדי פ"ת הם אוהדי הפועל כפ"ס, שטעונים שמקומם בליגת העל לאחר שהמלאבסים לא עמדו בדד ליין. האוהדים הירוקים ייצאו ביום ראשון בשעות הצהריים ב-2 אוטובוסים אל משרדי ההתאחדות לכדורגל כשהם קוראים לנהוג על-פי התקנון ולהוריד את פ"ת לליגה הלאומית, או יותר נכון להעלות את כפר סבא לליגת העל לאור המעבר בבקרה התקציבית והערעור המאוחר של פ"ת.

משטרת ישראל תגיע מחר מספר שעות לפני הדיון על מנת לאבטח את המקום ולוודא שלא יהיו תקריות בין הצדדים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק