פלמייראס פותחת דף חדש

2 המלצות WINNER לליגה הברזילאית: קבוצתו של סקולארי השיבה הביתה את הנריקה אנדרסון מברצלונה ושואפת למחוק, מול גרמיו, פער 5 הנקודות מהמוליכה קורינתיאנס. וגם: רונאלדיניו וקבוצתו פלמנגו בלתי מנוצחים העונה, הלילה מול קוריטיבה

שבת 06 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

פלמייראס מגיעה למשחק במצב רוח מצויין. הערב מול גרמיו הם יזכו לשחק עם הבלם הנריקה אדריאנו, שעזב את המועדון ב-2008 לטובת ברצלונה הגדולה אבל 3 עונות חלשות מאוד באירופה, במדי לברקוזן וסנטאנדר, סידרו לו השאלה הביתה. בנוסף אליו, פלמייראס השלימה את רכישתו של השחקן המושאל לואן, שישחק הערב לראשונה רשמית בתור שחקן השייך לפלמייראס. תיאגו הלנו מושעה ולא ישתתף

בצד השני, בצל הרכש והמוראל הגבוה בפלמייראס, גרמיו עדיין בחיפושים אחר חלוץ. הביקורת הנוקבת שסופג אנדרה לואיס מורגשת, כשלא רק הקהל מוציא את זעמו על החלוץ אלא גם המאמן וההנהלה המאוכזבים. יתרה מכך, החלוץ נפצע השבוע באימון והוא בוודאות יחמיץ את המשחק, מה שמוסיף לבלגאן להיפטר מהאחרון. מלבדו כל הסגל כשיר.

לאווירה המחוייכת בפלמייראס תורמות גם התוצאות האחרונות. לאחר תיקו מול פלמנגו והפסד לפלומיננזה, הם השיגו 2 ניצחונות ובאמצע השבוע רשמו תיקו 1:1 מול קוריטיבה. בגרמיו ישנה אכזבה רבה מיכולת הקבוצה בברזיליירו, כשלזכותם רק 3 ניצחונות ליגה עד כה. הניצחון האחרון היה מול קוריטיבה וזה התרחש לפני חודש - מאז רשמה הקבוצה 3 תוצאות תיקו והפסד לפלמנגו.

וכעת, מעט היסטוריה- הקבוצות נפגשו בעבר 17 פעמים והמאזן עומד על 7 ניצחונות לפלמייראס מול 5 ניצחונות של גרמיו. בעשרת המשחקים האחרונים ביניהן דווקא גרמיו שולטת עם 4 ניצחונות מול 3 הפסדים. בעונה שעברה ניצחה פלמייראס פעמיים - 2:4 ו-1:2.

משחק 81: פלמייראס - גרמיו. ההימור: 1

רונאלדיניו פוגש את קוריטיבה

 פלמנגו וקוריטיבה יפגשו הלילה למשחק מסקרן ביותר במסגרת הליגה הברזילאית
פלמנגו בלתי מנוצחת העונה בליגה, ומגיעה למשחק אחרי 3 ניצחונות רצופים, כאשר רונאלדיניו מבקיע במשחקים הללו ארבעה שערים ומבשל שניים.

 לקורטיביה התקפה טובה, והיא הבקיעה שבעה שערים בשלושת המשחקים האחרנים. בחמשת המשחקים האחרונים הם עשהשיגו שני ניצחונות ,פעמיים שחקניה סיימו בתיקו והפסד אחד. ההגנה שלה פחות טובה ושחקניה ספגו שבעה שערים בחמישה משחקים.

 ב-15 המפגשים הקודמים בין שתי הקבוצות קוריטיבה ניצחה 7 משחקים כאשר פלמנגו מנצחת 6 ושאר המשחקים הסתיימו בתיקו.

 בפלמנגו יעדרו אירטון המושעה ואלכס סילבה הפצוע. בקורטיביה יעדרו  לאונרדו ואקינו פצועים. 

משחק מספר 82: פלמנגו - קוריטיבה. הימור: 2

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק