3 המלצות WINNER לליגה השבדית

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מליגת הכדורגל בשבדיה

יום ראשון 07 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

בין שלל משחקי היום גם משחקי המחזור ה-20 בליגה השבדית. אנו ממליצים על שלושה משחקים מטופס ה-WINNER למשחקי ליגה זו.

 משחק מס. 24 - אורברו - האקן - X (יחס 2.60)

אורברו מדורגת במקום העשירי בטבלה. היא נראית טוב לאחרונה כשהיא ניצחה  בשני המשחקים האחרונים שלה, 0:2  את נורקופינג בבית ו-1:0 את גפלה בחוץ. היא תארח היום את האקן שניצחה בליגה האירופית 1:2  את נאסיונאל אך היא הודחה מהמשך המשחקים אחרי שהובסה 3:0 בפורטוגל. האקן בכושר מצויין, היא ניצחה  בארבעה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה, אבל לא נטעה.. שניים מהם היו בליגה האירופית מול הונקה הפינית, קבוצה אמנם חזקה בפינלנד, אבל חלשה יותר מהאקן. אורברו אחרי שני ניצחונות רצופים תרצה להשיג נקודות גם היום. אני מסמן כאן X.

משחק מס. 26 - סיריאנסקה - הלסינבורג - 2 (יחס 1.50)

אחרי שהדיחה את בני יהודה עם 0:3 במשחק הגומלין אחרי שהפסידה בארץ, מוליכת הליגה השבדית, הלסינבורג יוצאת למשחק חוץ קליל מול סיריאנסקה שהפסידה בארבעה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה כשהיא סופגת במהלכם לא מעט שערים. בבית היא אמנם נראית מעט יותר טוב מאשר בחוץ, אבל עדיין היא מרבה לספוג. גם היום היא צפויה לספוג.


משחק מס. 47 - אלפסבורג - קלמאר - 1 (יחס 1.30)

אלפסבורג מגיעה למשחק היום מאוכזבת אחרי הדחה מהליגה האירופית. היא לא באמת בנתה על הפתעה אחרי שהובסה 4:0 בנורבגיה, אבל גם בגומלין היא לא נראתה משהו בבית ונפרדה בתיקו 1:1 מאלסונד הנורבגית. בליגה היא אחרי שישה ניצחונות רצופים והיא תארח היום את קלמאר שמפסידה בכל ארבעת המשחקים האחרונים שלה ,כשהיא נראית בהם רע מאוד וגם סופגת לא מעט שערים. אחרי ההדחה מאירופה, קלמאר מגיעה היום בול לאלפסבורג שאמורה להתאושש מולה. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק