2 המלצות WINNER לשבדית שנייה

יום שני הקרוב אינו עמוס במשחקים בטופס ה-WINNER. ובכל זאת, ממליצים על שני משחקים מהליגה השבדית השנייה. בהצלחה למהמרים. המלצות נוספות בהמשך

יום שני 08 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

לקראת יום שני הננו ממליצים על שני משחקים מהליגה השבדית השנייה. בהצלחה למהמרים.

 משחק מס. 76 - האמרבי - ליונגסקילה - 1 (יחס 1.65)

האמרבי מדורגת במקום השמיני בטבלה כשהיא הפסידה במחזור האחרון 3:0 מול לאנדסקרונה, זאת אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף, שניים בליגה ואחד במשחק ידידות מול מאיורקה הספרדית.

 האמרבי תארח היום את ליונגסקילה החלשה שמדורגת במקום ה-13 בטבלה. במחזור האחרון ליונגסקילה מתפוצצת על ורנאמו עם 5:1 גדול בבית, זאת אחרי שלושה הפסדים ותיקו. בסיבוב הקודם ניצחה ליונגסקילה בקלות 4:1 בבית, אבל מאז היא הידרדרה מאוד. מאזן החוץ של ליונגסקילה העונה עומד על שני נייצחונות בתשעה משחקים לצד ארבעה הפסדים. האמרבי  השיגה בבית שישה ניצחונות בתשעה משחקים. האמרבי טובה יותר, למרות ההפסד במחזור האחרון, נראה שהיא תחזור לעצמה.

משחק מס. 78 - סנדסבאל - לנדסקרונה - 1 (יחס 1.40)

סנדסבאל מדורגת במקום השלישי בטבלה. היא מגיעה למשחק היום בכושר מצויין עם שישה ניצחונות ברצף. היא תארח היום את לנדסקרונה החלשה שאמנם מנצחת במחזור האחרון 3-0 את האמרבי, אך זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים בהם היא ספגה עשרה שערים. בסיבוב הקודם ניצחה סנדסבאל בלנדסקרונה 2-1. סנדסבאל מנצחת בבית בארבעה משחקים מתוך שמונה את לנדסקרונה, אני לא רואה סיבה שזה לא יקרה גם הפעם. אני מסמן כאן 1.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק