5 המלצות WINNER ל-MLB

כמדי יום, אנחנו מעניקים לכם המלצות על ליגת הבייסבול של ארה"ב, ה-MLB. היום אנו נעניק המלצות לכל 5 משחקי הליגה שמופיעים בטופס ה-WINNER ליין

יום שני 08 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

 משחק 86: מינסוטה טווינס - בוסטון רד סוקס:

בוסטון ומינסוטה יפגשו הלילה למשחק שיפתח סדרה של שלושה משחקים בשלושה ימים בין שתי הקבוצות.

שתי הקבוצות נפגשו כבר ארבע פעמים העונה ובוסטון מוליכה 1-3 בניצחונות על מינסוטה. המפגש האחרון ביניהן היה ב-9 במאי ובוסטון ניצחה 1-2.

בבוסטון פצועים ג'ד לאורי וג'יי די דרו, בעוד שבמינסוטה פצועים ג'סטין מורנו ואלכסיי קסטיליה. טים וולקפולד מבוסטון אמר: "יהיה מפגש קשה, אנו מאמינים שנשמח בסיום". סקוט בייקר ממינסוטה אמר: "אנחנו רוצים ויכולים לנצח אותם".

לבוסטון מאזן של 43:70, ואילו למינסוטה מאזן של 63:51. המארחת מגיעה לאחר 4 הפסדים רצופים, ואנו מאמינים כי זו תהיה בוסטון שתנצח בפעם השלישית ברציפות בשבוע האחרון. ההימור: 2.


משחק 87: ניו יורק מטס - סן דייגו פאדרס:

ניו יורק וסן דייגו יפגשו הלילה למפגש הראשון ביניהן לעונה זו, כאשר המשחק פותח סדרה של ארבעה משחקים בארבעה ימים בין שתי הקבוצות.

צ'ייס הדלי מסן דייגו ודניאל מרפי יחמיצו את המשחק מחמת פציעה. טים סטאופר מסן דייגו אמר: "זו משוכה גבוהה, אבל אנחנו יכולים לנצח". מייק פלפרי מניו יורק אמר: "למדנו את היריבה ונבוא מוכנים. יהיה קרב גדול".

לסן דייגו מאזן של 61:54 ואילו לניו יורק מאזן של 57:56. למרות יתרון הביתיות של המטס, לדן דייגו יש עדיפות מקצועית, והיא בהחלט מסוגלת לרשום ניצחון חמישי ברציפות. ההימור: 2

משחק 88: סינסינטי רדס - קולורדו רוקיס:

קולורדו וסינסינטי עדיין לא נפגשו העונה, אולם הלילה הן פותחות סדרה של ארבעה משחקים בארבעה ימים ביניהן.

לשיקגו מאזן של 62:53 מול מאזן של 55:59 לסינסינטי. ג'ייסון האמל מקולוראדו אמר: "בליגה הזו כל משחק קשה, נבוא מוכנים". הומס ביילי מסינסינטי אמר: "אנחנו רואים רק את הניצחון מול העיניים".

ג'ון ניסניו מקולורדו פצוע ולא ישחק, כאשר יונדר אלונסו מסינסינטי יחמיץ את המשחק מאותה סיבה. ההימור: 1

משחק 89: פלורידה מרלינס - אטלנטה ברייבס:

אטלנטה ופלורידה פותחות הלילה סדרה של שלושה מפגשים בשלושה ימים. לאטלנטה מאזן טוב בהרבה של 49:60 מול מאזן של 59:55 של פלורידה, מאזן שלילי.

שתי הקבוצות נפגשו כבר 9 פעמים בעבר- אטלנטה ניצחה 6 משחקים ופלורידה ניצחה 3. המפגש האחרון ביניהן היה ב-31 ביולי ופלורידה ניצחה 1-3.

כוכב אטלנטה דרק לואו אמר: "אנחנו דרוכים ומוכנים לקרב קשה". בראד האנד מפלורידה אמר "תמיד קשה לנו מולם, אבל נבוא להילחם". צ'יפר ג'ונס מאטלנטה והנלי רמירז מפלורידה פצועים ולא ישחקו הלילה. ההימור: 2


משחק 90: שיקגו קאבס - וושינטון נאשיונאלס:

הקבוצות נפגשו כבר ארבע פעמים העונה, כאשר וושינגטון מנצחת 3 פעמים ושיקגו פעם אחת. הלילה הן יפתחו סדרה של שלושה משחקים בשלושה לילות ביניהן. 

וושינגטון במאזן 59:55 ואילו שיקגו במאזן 66:49. המשחק האחרון ביניהן היה ב-7 ביולי ושיקגו ניצחה 9-10 במשחק דרמטי. על פי המומחים, שיקגו שתארח את המשחק פייבוריטית לניצחון עם 61 אחוז מול 39 אחוז לניצחון של וושינגטון.

צ'ן מנג וונג מוושינגטון אמר: "מצפה לנו משחק קשה ביותר, נבוא בשיא המוכנות". מט גרזה משיקגו אמר: "תמיד קשה לנו מולם אבל אנחנו אופטימים".איוון רודריגז מוושינגטון פצוע, כאשר לשיקגו סגל מלא. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק