כפס משכה העתירה. פת בליגת העל

למרות שאיחרה בהעברת התקציב, בית הדין העליון של ההתאחדות החליט לקבל את ערעור הקבוצה ולהשאיר אותה בליגת העל. הפועל כפר סבא משכה הבוקר את העתירה והסאגה הסתיימה סופית

יום רביעי 10 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

 בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל עשה ביום שני סוף לסאגה המדוברת והחליט השאיר את הפועל פתח תקווה בליגת העל. אלא שהירוקים מכפ"ס החליטו לערער על החלטת בית הדין העליון, ועל אף השמחה של אנשי פ"ת היה בקרבתם חשש שזה עדיין לא הסתיים.

ולמרות זאת, הבוקר (רביעי) אנשי הפועל כפר סבא החליטו למשוך את העתירה לבית הדין המחוזי בת"א, כך שסופית ורשמית הפועל פתח תקווה בליגת העל. שתי הקבוצות ישחקו כבר הערב במסגרת גביע הטוטו. 

כזכור, הפועל פתח תקווה כבר הורדה לליגה הלאומית אחרי שלא מילאה את תנאי הסף של הבקרה התקציבית,  אולם שלשום הפך בית הדין את ההחלטה והשאיר את הקבוצה בליגה תוך שממאזנה ינוקו 9 נקודות בגלל הכניסה לפירוק.

פתח תקווה הייתה אמורה להגיש את תקציב המינימום ביום חמישי לפני שבוע וחצי, אולם עשתה זאת שבוע מאוחר יותר, וזאת למרות שניתן היה לבקש ארכה עד יום שלישי האחרון..

דוברת ההתאחדות, מיכל גרונדלנד אמרה לאחר הדיון שקבע כי פ"ת תישאר: "בית הדין נקלע למצב ייחודי שברור היה מראש שאחד הצדדים ייפגע. אנו בהתאחדות סברנו שהדבר הנכון לעשות הוא לאפשר לבית הדין לשקול את שיקוליו וכך נהגנו".

"אף אחד בעולם הספורט לא היה רוצה להיות היום בנעליהם של דייני בית הדין ולקבל החלטה שהיא מהקשות שהתקבלו אי פעם בכדורגל הישראלי".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק