בוטל המשחק בין אנגליה והולנד

באנגליה נערכים ליום נוסף של מהומות בממלכה הבוערת. הבוקר החלו להתפרע תושבי אנגליה גם בבירמינגהאם, מנצ'סטר וליברפול. משחקי כדורגל נוספים במסגרת גביע הליגה, אשר נמנים על תכניית ה-WINNER בוטלו

יום שלישי 09 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

משחק הכדורגל בין אנגליה להולנד, שהיה המשחק המרכזי מבין משחקי הידידות ביום רביעי, בוטל עקב המהומות באנגליה.

ממלכת בריטניה מתעוררת לבוקר חדש, אבל אותן צרות ישנות. יתרה מכך, לאחר מהומות הענק בלונדון בימים האחרונים, כעת האלימות הקשה מצד התושבים התפשטה גם אל ערים נוספות, ביניהן ליברפול, בריסטול, מנצ'סטר ובירמינגהאם.

אלפי שוטרים הוצבו ברחובות לונדון במהלך הלילה במטרה לנסות ולשמור על הסדר, ולמעלה מ-400 מתפרעים נעצרו ב-24 השעות האחרונות. 

בעקבות המחאה החריפה ברחובות אנגליה הודיעה המשטרה כי אין באפשרותה לדאוג בימים אלו לאבטחת משחקי כדורגל במדינה, ומספר משחקים הנמנים על תכניית ה-WINNER להערב בוטלו.

המדהים הוא שמשחק הידידות בין אנגליה והולנד, שתוכנן להיערך מחר  בוומבלי, בוטל גם הוא. למשחק נמכרו  70 אלף כרטיסים.  "אנחנו מודיעים בצער על דחיית המשחק", נכתב בהודעה קצרה ששחררה ההתאחדות האנגלית. עם זאת, במשטרה הודיעו כי יערכו דיון נוסף בנושא.
 
הערב ייערכו באנגלי עשרות משחקים במסגרת גביע הליגה, ונכון לשעות הבוקר כבר החלו להודיע על דחיית משחקים, ביניהם המפגשים בין צ'רלטון ורדינג, בין קריסטל פאלאס וקרואלי טאון ובין ווסטהאם ואלדרשוט. 

בנוסף, גם מספר משחקים בסוף השבוע בליגת הפרמיירליג שמתחילה מוטלים בספק אם יימשכו המהומות. כמו כן, על אדמת אנגליה ייערך הערב בווטפורד, אם יתאפשר כמובן, משחק הידידות בין גאנה וניגריה.  משחק הידידות בין נבחרות אנגליה והולנד שהיה אמור להיערך ביום רביעי בערב בוטל.

אנו נמשיך ונעדכן במידה ויהיו התפחויות או שינויים בגורל משחקי הערב והמשך השבוע. להזכירכם, ניתן להמר על משחקי ה-WINNER הערב החל מהשעה 19:00.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק