הערב: החלק השני של הדרמה

ריאל תנסה לא להפסיד במינכן, מילאן תנסה גם להבקיע מול סלטיק. ארסנל עם הנרי עלולה לאבד עוד תואר ובליל מחפשים לנקום בראיין גיגס בגלל השער השנוי במחלוקת

יום רביעי 07 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

תמונת שמונה העולות לרבע גמר ליגת האלופות תושלם הערב כשהמוקד יהיה במינכן, גרמניה שם תתארח ריאל מדריד אצל באיירן.

המשחק הקודם נגמר בניצחון ספרדי 2:3 ובזכות הניצחון ההוא זכה המאמן פאביו קאפלו לעוד שבועיים של חסד, בטרם הוא אולי יפוטר. אוטמר היצפלד, הודה כי "עשינו טעויות במשחק הקודם, בעיקר במחצית הראשונה, אבל במחצית השנייה עשינו את השינויים המתבקשים מול ריאל וזה אמור לעזור בגומלין".

בריאל מבכים את פציעתו של דיוויד בקהאם, שהיה המצטיין במשחק הראשון. בלעדיו ובלי חוסה אנטוניו רייס הפצוע הקישור של קאפלו יסבול.

הפינאליסטית של העונה שעברה  ארסנל עלולה להיפרד הערב ממפעל שלישי תוך עשרה ימים, זאת אחרי ההפסד בגמר גביע הליגה וההדחה מהגביע. הערב ינסו חניכיו של ארסן ונגר להישאר בתמונת הזכיה במפעל היחיד הרלבנטי לגביהם. הבעיה: הערב הם מתחילים בפיגור 1:0 מול  פ.ס.ו.

עמנואל אדבאיור וקולו טורה שמושעים במפעלים המקומיים רשאים לשחק. תיירי הנרי שסבל מפציעה ישחק, ואילו תומאס רוזיצקי ועמנואל אבואה ייעדרו עקב פציעות.

מילאן תעבור כנראה את סלטיק הבינונית. פיליפו אינזאגי שחוזר מפציעה עשוי לפתוח בחוד לצד אלברטו ג'ילארדינו. במשחק לפני כשבועיים בסקוטלנד מילאן שלטה, אך לא כבשה בתיקו 0:0.

ראיין גיגס שכבש לפני שבועיים בצרפת בניצחון מנצ'סטר יונייטד 0:1 על ליון ינסה לכבוש גם הערב במשחק הביתי. לואיס סאהה פצוע ודארן פלטשר סיים את העונה, אך ספק רב אם זה יעזור לשחקני ליל.

בליל ניסו לערער על תוצאות המשחק במוסדות אופ"א בגלל השער של גיגס אך ללא הצלחה, והערב ניצחון צרפתי ישכיח את המבוכה.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק