סלע פותח נגד אקונומידיס

אינדיאן וולס: אלוף ישראל יתמודד הערב (22.00) נגד היווני (115 בעולם) - אם יעבור הוא צפוי לפגוש את גבאשוילי (80). פאר תשחק עם קינג בזוגות ותפתח מול סוגיאמה וברמונד

יום רביעי 07 מרץ 2007
אורן קורנפלד
אלוף ישראל, דודי סלע זכה בהגרלה לא קלה בפתיחת שלב מוקדמות טורניר אינדיאן וולס (פרסים בסך 3.285 מיליון דולר).

סלע (182 בעולם) יפגוש היום (22.00, שעון ישראל) בסיבוב המוקדמות הראשון את קונסטנטינוס אקונומידיס מיוון (17 במוקדמות, 115 בעולם). במידה ויעבור סלע את המשוכה הוא צפוי לפגוש את המדורג רביעי במוקדמות, טיימוראס גבאשוילי (80 בעולם) מרוסיה.

שחר פאר כאמור תחל את דרכה באותו טורניר בארה"ב, כאשר 32 המדורגות ראשונות בעולם זכו לכרטיס חופשי לסיבוב השני. משמעות הדבר שהישראלית המדורגת 16 בעולם תפתח את הופעותיה לקראת סוף השבוע.

פאר המדורגת 11 בטורניר תתמודד בסיבוב השני נגד המנצחת בין קרולינה ספרם הקרואטית המדורגת 109 בעולם לבין טיאנטיאן סאן הסינית המדורגת 85 בעולם. בשמינית הגמר פאר עשויה לפגוש את לוסי ספארובה הצעירה בת ה-19 המדורגת 19 בטורניר ו-26 בעולם. בין המשתתפות הבולטות בטורניר נמצאות מריה שראפובה, סבטלנה קוזנייצובה, נאידה פטרובה ומרטינה הינגיס.

בטורניר הנשים תשתף פעולה פאר עם וניה קינג האמריקנית, כאשר השתיים תשחקנה נגד איי סוגיאמה מיפן וסברין ברמונד מצרפת. פאר שיחקה יחד עם קינג גם בטורניר ממפיס, אז הפסידו השתיים כבר בסיבוב הראשון.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק