ניסוי כלים במונפלייה

המלצת WINNER: צרפת וצ'ילה יפגשו הערב על רקע פתיחת הליגות באירופה, במשחק שבו אין פייבוריטית ברורה. ריברי ייעדר מסגל הטריקולור, צ'ילה מציגה הופעת בכורה על הקווים

יום רביעי 10 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

צרפת תארח הערב את צ'ילה למשחק ידידות במונפלייה. המאמן הצרפתי, לורן בלאן הזמין בעיקר שחקנים המשחקים בצרפת, שם הליגה כבר נפתחה בסוף השבוע האחרון. בין השמות הבולטים: קווין גרמיו ומרבין מרטין, הצעירים והמבטיחים. גרמיו מגיע מפריז סן ז'רמן ששולחת לנבחרת חמישה נציגים - הכי הרבה בליגה הצרפתית.

גרמיו אמר: "ניצחון במשחק הזה יכול להיות זריקת עידוד חשובה לנבחרת. אנחנו העתיד של הטריקולור ולא נאכזב את האוהדים שרוצים לראות אותנו מנצחים בכל מסגרת".

מי שפצועים בצרפת הם פרנק ריברי, אבו דיאבי ודמיטרי פאייה שלא יוכלו להשתתף במשחק. 

צ'ילה מגיעה אחרי הקופה אמריקה בו הודחה על ידי ונצואלה, דבר שגרם למרסלו ביילסה לעזוב. המאמן החדש הוא קלאודיו בורגי, שיהיה מעניין לעקוב אחרי מגע ידיו בנבחרת. אלכסיס סנצ'ז מברצלונה ואטורו וידאל מיובנטוס, שניהם השתדרגו משמעותית הקיץ אחרי שעזבו את אודינזה ולברקוזן, הם כוכבי הנבחרת, כאשר יש לשים לב גם לבלם גארי מדל שעשוי להיות הדבר הבא.

יש לזכור כי מבחינת המאמנים זהו ניסוי כלים בלבד, כך שכל תוצאה במשחק כזה אפשרית לחלוטין. אנו חושבים שההימור המשתלם ביותר למשחק הוא ללכת על הנבחרת הצ'יליאנית שלא תפסיד. 

משחק 134: צרפת - צ'ילה (1+). ההימור: 2

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק