2 המלצות בייסבול להערב

כמדי יום, אנחנו מעניקים לכם המלצות על ליגת הבייסבול של ארה"ב, ה-MLB. היום אנו נעניק המלצות לארבעה ממשחקי הליגה שמופיעים בטופס ה-WINNER ליין. הכנסו וצפו בחלק הראשון, המלצות ל-2 משחקי הערב

יום חמישי 11 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

משחק 169: טורונטו בלו ג'ייס - אוקלנד אתלטיקס:

 טורונטו ואוקלנד יפגשו הלילה פעם נוספת, אחרי שבחמשת המפגשים הקודמים ביניהן העונה הושג מאזן של 2-3 לזכות טורונטו. המשחק האחרון ביניהן היה אמש וטורונטו ניצחה 8-4.

קרלוס וילנובה מטורונטו וקוקו קריספ מאוקלנד פצועים ולא ישחקו. גילרמו מוסוסקו מאוקלנד אמר: "המפגש הלילה פתוח וננסה לנצח". ברד מילס מטורונטו אמר: "מצפה לנו משחק קשה מאוד".

לאוקלנד מאזן של 64:52 ואילו לטורונטו מאזן של 57:59. טורונטו פייבוריטית ובביתה תנצח את המשחק. ההימור: 1

משחק 170: סינסינטי רדס - קולורדו רוקיס:

קולורדו וסינסינטי יערכו הלילה את המפגש הרביעי ביניהן לעונה זו. בשלושת המשחקים האחרונים הושג מאזן של 1-2 לקולורדו, כשהמשחק האחרון התקיים אתמול וסינסינטי ניצחה 2-3.

חואן ניססיו מקולואדו וזק קוזרט מסינסינטי פצועים ולא ישחקו. ג'וליס צ'קין מקולורדו אמר: "אפשר וצריך לנצח הלילה". ג'וני קווטי מסינסינטי אמר: "כל החדר הלבשה שלנו מאוחד במטרה להשיג ניצחון".

לקולורדו מאזן עונתי של 63:55 ואילו לסינסינטי מאזן של 61:56. בעשרת המשחקים האחרונים לשתי הקבוצות מאזן זהה של 6:4, ואנו חושבים כי סינסינטי תנצל את יתרון הביתיות לניצחון שני ברציפות. ההימור: 1

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק