ביתר תסיים בחלק העליון של הטבלה

איתן מזרחי בטור מיוחד ל-TELESPORT: "יש לנו צעירים מוכשרים ועם חיזוק נכון תהיה לנו קבוצה שהקהל יהיה מרוצה ממנה"

יום ראשון 14 אוגוסט 2011
איתן מזרחי

רבים מאוהדי בית"ר שואלים את עצמם מה יהיה עם הקבוצה, עכשיו כשאין בעלים ובגביע הטוטו הפסדנו להפועל באר שבע. אוהדי בית"ר הם האוהדים הכי טובים בארץ והם לוקחים את המצב עמוק ללב. בדיוק בשביל זה אני פה. בשביל לומר להם - נסיים את העונה בחלק העליון של הטבלה.

לבית"ר יש צעירים מוכשרים שרק צריכים לשחק. דן אייבינדר למשל, זה שם שידבר חזק העונה בבית"ר ובליגה בכלל. אימנתי אותו בנוער ואני אומר לכם שמדובר בשחקן מהרמה הראשונה בארץ. גם אלי דסה הוא השקעה בטוחה של בית"ר, כזו שעוד תניב דיבידנדים רבים. כמוהם יש לנו עוד כמה כשרונות, ועם חיזוק נכון שאני מאמין שיגיע הקבוצה תיראה טוב.

האוהדים לא צריכים להיות מודאגים - הקבוצה בידיים טובות. היו"ר איציק קורנפיין משקיע את כל מרצו בקבוצה ומנהל אותה למופת. דוד אמסלם בצד המקצועי הוא דמות לחיקוי עבור הצעירים ומקור להזדהות עבור האוהדים. אין לי ספק מהיכרותי עם אמסלם שהוא האיש הנכון במקום הנכון, ושיש לו את כל הכלים להצליח בבית"ר כמאמן.

אין לי ספק שהאוהדים - שהם הנכס הכי חשוב שלנו - ימשיכו לתמוך בבית"ר באלפים, וביחד איתם נבנה כאן קבוצה צעירה וטובה שתייצג אותנו בליגה בשנים הבאות. כי לא משנה מה יהיה, הקבוצה שלנו חזקה מהכל. שרדנו משברים גדולים, ואני מאמין שנהיה חזקים ביחד ונגיע בחזרה למקומות שכולנו רוצים להיות בהם.  

הכותב הוא שחקן עבר במועדון ומנהל  מחלקת הנוער.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק