2 המלצות WINNER ל-MLS

ניו יורק אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון, שיקגו אחרי 8 משחקים ללא ניצחון. מי מהן תצא מהמשבר?. וגם: סן חוזה אחרי עשרה משחקים ללא ניצחון, קולורדו אחרי ארבעה משחקים ללא הפסד

שבת 13 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

  ניו יורק ושיקגו יפגשו הלילה במסגרת ליגת ה-MLS, כאשר שתי הקבוצות חייבות ניצחון. ניו יורק בשפל עם חמישה משחקים ללא ניצחון, כשבשבוע שעבר היא הובסה 0:3 על ידי סולט לייק. שיקגו אחרי שמונה משחקים ללא ניצחון, ואחרי הפסד 2:4 לויקורבר.

 רשימת פצועים בשתי הקבוצות לא קצרה: בניו יורק לוק רוג'רס, קארל  רובינסון ופרנק רוסט. בשיקגו פצועים מייק ברנר,  מרקו מאריץ' וסטיבן קיני. כולם לא ישחקו הלילה.

 ניו יורק מתקשה מול שיקגו במגרשה. מתוך 19 מפגשים היא ניצחה 3 בלבד, שיקגו ניצחה 11 ושאר המשחקים הסתיימו בתיקו.

 המשחק האחרון בין שתי הקבוצות היה ב-26 ביוני, התוצאה היתה 1:1. הנס בקס, מאמן ניו יורק אמר: "מוכרחים להתחיל להתאושש מהתקופה השחורה. אני מאמין שננצח". גונזלו סגרס, בלם שיקגוו אמר: "זה משחק קריטי, פשוט אסור להפסיד".

 ההערכה היא כי המשחק יסתיים בתיקו. את הניצחון הן יאלצו לחפש במשחק אחר. 

משחק מספר 93: ניו יורק רד בולס - שיקגו פייר. ההימור: איקס

סן חוזה תתקשה מול קולורדו

  סן חוזה אחרי עשרה משחקים ללא ניצחון, כשבשבוע שעבר בביתה היא סיימה ב-1-1 מול פורטלנד. קולורדו בתנופה והיא לא הפסידה בארבעה משחקים, כשבמשחק הקודם היא ניצחה 0-2 את קולומבוס בבית.

 רשימת הפצועים גם בשתי קבוצות אלה לא רטנה: בסן חוזה - אלן גורדון, אנדרה לואיז וליק אופרה. בקולורדו - קונור סיזי, אנתוני וואלאס ומאט פיקנס. כולם לא ישחקו הלילה.

 העונה  הזו הקבוצות הללו טרם נפגשו, כאשר המשחק האחרון ביניהן היה בעונה שעברה - והסתיים בניצחון קולורדו 0:1, במשחק שהתקיים ב-7 באוגוסט. קולורדו לא ניצחה בסן חוזה מאז שנת 2003, אז היא ניצחה 1:2.

 מאמן סן חוזה פראנק יאלו אמר: "הפסדנו יותר מדי משחקים שהיינו צריכים לנצח. חייבים לצאת לדרך חדשה". גארי סמית' מאמן קולורדו אמר: "אנחנו באים לשם כדי לנצח, ואני מאמין שנעשה את זה".

 התחזית: קולורדו תמשיך בתנופה שלה ותשבור את הבצורת בסן חוזה עם ניצחון. 

משחק מספר 195: סן חוזה - קולורדו ראפידס. ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק