התגעגעתם? האל קלאסיקו חוזר

המלצת WINNER: זה אמנם קרה 5 פעמים בעונה שעברה, אבל האל קלאסיקו בין ריאל מדריד וברצלונה אף פעם לא משעמם. קבלו המלצה למשחק הראשון בין השתיים לעונת המשחקים הבאה במסגרת הסופר קאפ הספרדי

יום ראשון 14 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

 הסופר קאפ הספרדי יוצא לדרך: האלופה ברצלונה יוצאת לברנאבאו למשחק הראשון מול מחזיקת הגביע (הדרוס) ריאל מדריד.

חמישה מפגשים היו בין השתיים בעונה שעברה! פעמיים בליגה, ברצלונה ניצחה בבית 0:5 וסיימה בתיקו בברנאבאו. בגביע ניצחה ריאל מדריד 1-0 אחרי הארכה וזכתה להניף את גביע המלך שנדרס תוך זמן קצר, אך בגביע הכי חשוב זכתה ברצלונה, בליגת האלופות כשהיא מדיחה בדרך לגמר את ריאל מדריד עם 2-0 בברנאבאו ועם תיקו 1-1 בבית. 

ברצלונה החתימה לקראת העונה הנוכחית את אלכסיס סאנצ'ז מאודינזה ואת ססק פברגס לפני כמה ימים, אך האחרון לא ישחק במשחק הערב. למעשה, הוא עדיין לא הוצג רשמית על-ידי המועדון.

בקיץ שיחררה ברצלונה לא מעט שחקנים, בינהם את בויאן קרקי.' לרומא, את רומאו לצ'לסי, ג'פרן לספורטינג ליסבון ואת מיליטו בחינם לאינדפנדיינטה הארגנטינאית. 

ריאל מהצד השני החתימה את פאביו קואנטראו מבנפיקה, את נורי סאהין מדורטמונד, את אלטינטופ מביירן מינכן, חוזה קאיחון הגיע מאספניול ווארנה מלאנס הצטרף אף הוא. הקבוצה שיחררה בקיץ את גאראי שעבר לבנפיקה, סראגוסה קיבלה שני שחקנים מריאל, את מתאוס ואת חואן קרלוס. פראן ריקו עזב גם הוא לגרנאדה מהליגה השניה.

 ברצלונה היא מחזיקת גביע הסופר קאפ אחרי שניצחה בשנה שעברה 4-0 והפסידה 3-1 מול סביליה. ברצלונה מנצחת לפחות פעם אחת בכל עונה את ריאל מדריד בחוץ, אך השאלה הגדולה היא אם זה יקרה כבר עתה או שאולי הניצחון יחכה לליגה. להערכתנו השתיים יפתחו את המשחק חזק מאוד בשביל להוכיח שליטה וההר אולי יוליד עכבר. אנו מהמרים על תוצאת תיקו במפגש הראשון. 

משחק 108 - ריאל מדריד - ברצלונה - X (יחס 2.75)

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק