טאו: מתנצלים על התקרית

דובר הקבוצה הספרדית התייחס לפיצוץ מסיבת העיתונאים של מכבי ת"א ע"י שני פלסטינאים והוסיף: אלו לא אוהדי טאו. פליקס עשוי להשתחרר. גורם בערוץ 1: זו עמדה סופית שמכבי לא תשודר בעונה הבאה

יום חמישי 08 מרץ 2007
שלמה חסיד

ביום שאחרי ההפסד של מכבי ת"א לטאו ויטוריה, הודפים בטאו את הטענות ששני הפלסטינאים שפוצצו את מסיבת העיתונאים אמש הם אוהדי הקבוצה.

דובר המועדון אמר ל-TELESPORT: "אנחנו מתנצלים על התקרית ומסר דומה העברנו גם לאנשי מכבי ת"א, אבל בשום אופן לא מדובר באוהדי טאו. אלו שני אוהדים שניסו להעביר מסר שונה מרוח המועדון".

בערוץ הראשון הגיבו לטענות כי לא ישדרו את משחקי היורוליג בעונה הבאה של מכבי ת"א. בערוץ 1 טוענים כי מדובר בעמדה מוצקה של היו"ר החדש, מוטי שקלאר, ולא קלף מיקוח למו"מ כדי להפחית את דמי השידור.

גורם בכיר בערוץ אמר: "שוחחתי מספר פעמים שם שקלאר בעניין לפני שהידיעה יצאה. התרשמתי שזאת העמדה של האיש ולכן לא הופעתנו כאשר התפרסם שהוחלט לרדת משידורי מכבי ת"א. 

"נראה כי זו עמדה סופית של הרשות. לפי כך תיאלץ מכבי להסתדר מהעונה הבאה בלי נתח גדול מהתקציב שלה בנוסף לשלל הצרות המקצועיות".

על פי הנראה, בימים הקרובים נואל פיליקס, שלא השתלב בקבוצה ושיחק רק לעיתים נדירות, ישוחרר לאחר שאמש לא הסכים לעלות ב-2 הדקות האחרונות אחרי שהתבוסה הפכה לעניין מוגמר.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק