אמסלם החליט לעזוב את ביתר ירושלים

הלם בבית"ר ירושלים לאחר שמאמן הקבוצה, דוד אמסלם, הודיע כי הוא אינו יכול למצות את עצמו בלחץ הגדול ובסגל הקיים במועדון. לפני כן הופעלו לחצים על אמסלם לחזור בו

יום שני 15 אוגוסט 2011

 דוד אמסלם, מאמן בית"ר ירושלים, החליט להתפטר מתפקידו, חמישה ימים לפני פתיחת העונה בליגת העל.

מאמן הירושלמים סבור כי אין לו כלים להישאר בליגה ומעדיף לסיים עכשיו את תפקידו. היכולת העלובה של בית״ר ירושלים במשחקי גביע הטוטו, לא נעלמה מעיניו של אמסלם, שנפגש היום עם יו״ר הקבוצה איציק קורנפיין וביקש להשתרר מיד מתפקידו.

אמסלם נימק את בקשתו בכך שמופעלים עליו לחצים נפשיים כבדים שמונעים ממנו להצליח. אבל מקורביו טוענים כי הוא חש שאינו יכול להצליח עם הסגל הקיים.

בבית״ר עשו עד הערב מאמצים רציניים לשכנע את אמסלם להישאר, ללא הצלחה. לפני חודשיים עזב את הקבוצה המאמן הקודם רוני לוי שהבין כי הוא עומד בפני שוקת שבורה. 

יושב ראש הקבוצה איציק קורנפיין: "הודעתו של דוד אמסלם בשעות הצהריים נפלה עליי בהפתעה גמורה, מעבר לכך שדוד הוא מאמן הקבוצה, הוא גם חבר אישי שלי במשך 20 שנה, זהו יום לא פשוט למועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, הדלת תמיד תישאר פתוחה לדוד אמסלם לחזור לבית"ר ירושלים בעתיד

כדי שלא לפגוע בהכנות הקבוצה לקראת משחק פתיחת העונה, יערכו מחר התייעצויות בנוגע לזהות המאמן הבא ובנוגע לזהות שחקני הרכש אותם רוצה הקבוצה להחתים.

דוד אמסלם אמר לאתר הרשמי: "קהל יקר ואהוב, אני נאלץ לעזוב את הקבוצה מסיבות אישיות, תישארו בליבי לעד, מקווה לחזור לקבוצה במהרה ואני מאחל לכולם בהצלחה".

קודם לכן בשעות הצהריים, עברה הקבוצה בבקרה התקציבית, וזאת לאחר שראשי בית"ר ירושלים לאחר מספר שעות ששהו במשרדי הבקרה התקציבית. תקציב הקבוצה יעמוד על 23 מיליון ש"ח.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק