יום חג להפועל

עונה שעלולה היתה להסתיים רע, הפכה טובה עם גביע בארון והצלחה באירופה .וצריך להודות- בסופו של דבר מדובר בעונה טבה. האוהד עמי אבטה בטור מיוחד ל-TELESPORT

יום חמישי 17 מאי 2007
עמי אבטה
 זה יום חג ! ההרגשה  חבל על הזמן, ממש סוף הדרך. אפשר להקניט אותנו, אבל אני שמחים לקחת תואר. זו יכלה להיות עונה שתסתיים ממߩ לא טוב, עם מקום רביעי ובלי כרטיס לאירופה,  אבל הכל הסתדר וכעת הגביע בארון. ואחרי ההצלחה בגביע אופ"א, אפשר לסמן את העונה הזו בטובה.
 
באירועים כאלו משמחים ומרגשים אני זה שלוקח את השחקנים על הכתפיים אתמול יכולתי להרים את כל השחקנים יחד אך בסוף הרמתי רק את יוסי אבוקסיס שהוא הסמל של הקבוצה למרות ששביט כבודו במקומו מונח.

צריך להודות, העונה החלה טוב, באמצע צצו בעיות אך בסוף לקחנו גביע  וזה גורם לכל העונה להראות אחרת לגמרי. בשנה הבאה אני מאמין שיהיה טוב יותר

ההנהלה צריכה להביא את השחקנים הנכונים. ניר לוין הביא גביע אבל בליגה לא ניצח חודשיים והפועל צריכה משהו אחר. זאת אומרת מישהו אחר.

 אני אישית  מאוד תומך בהבאת גיא לוזון הוא מאמן את מכבי פ"ת כבר חמש שנים בתקציבים של-16 12 מיליון שקל וכל עונה מביא אותם למקומות 2-6 הרבה שחקנים צעירים גדלים אצלו הוא רעב להישגים ותארים וזה מה שהפועל צריכה.

אז לא צריך להתביש. הפועל תל אביב היתה ונשארה קבוצה טובה וכזו תהיה גם בעתיד.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק