2 המלצות WINNER לאפרטורה

כמדי יום, גם הערב אנו מעניקים לכם המלצת WINNER למשחקים מהליגה הארגנטינאית. הערב אנו מתמקדים במשחקים: ראסינג קלוב - גודוי קרוז ובלגראנו - אולימפו

יום רביעי 17 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
משחק מס' 114: ראסינג קלוב - גודוי קרוז

ראסינג מגיעה למשחק אחרי תיקו מול טיגרה, כשלמעשה היא היתה מעדיפה לפגוש את גודוי קרוז בשלב יותר מאוחר העונה, כאשר איש המפתח שלה מורנו יוכל לשחק. 

בשורותיה של המארחת ישחק הלילה לראשונה בהרכב לוקאס קסטרו שהגיע מחימנסיה לה פלטה, ויחליף את גוטיירס. 

מנג'ר ראסינג, דייגו סימונה, היה מרוצה מהמשחק האחרון ואמר: "הנענו את הכדור טוב, אנחנו לא בשיא היכולת, אבל יש בסיס לאופטימיות. אני מאמין שננצח את גודוי קרוז".

גודוי תשחק ללא הבלם ניקולס סאנצ'ז שהורחק במשחק מול ולז, ואת מקומו יתפוס עמנואל אגילרה. גודוי נראתה טוב במשחק מול וולז האלופה, וההערכה היא שתנצח הלילה את ראסינג. ההימור: 2.


משחק מס' 99: בלגראנו - אולימפו

בלגראנו מגיעה למשחק אחרי תיקו במחזור הראשון מול אול בויז, ותשחק הלילה ללא פדריקו מנקולו שנפצע באימון. ריבר רודריגז, קשר הקבוצה, חוזר מהשעיה וישחק הלילה.

אולימפו תשחק לראשונה עם שחקני הרכש שלה, שלא שיחקו בפרמיירה בגלל בירוקרטיה - ניקולאס פבילו, אנדרס פרנציה ואוסוולדו ויסקורנדו.

שתי הקבוצות עלו השנה ליגה ומקוות לשמור על מקומן בליגה הראשונה. התחזית להלילה: בלגראנו תקבל רוח גבית מחזרתו של רודריגז ותנצח.

בשנתיים האחרונות שתי הקבוצות נפגשו אבע פעמיים בליגה השניה, כאשר שתי הקבוצות ניצחו משחק אחד ושני משחקים הסתיימו בתיקו. ההימור: 1.


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק