פאו וברצלונה בשלב הבא

פנאתינייקוס של אובראדוביץ ניצחה בתורכיה את פילזן 65:79 והבטיחה את עלייתה מבית 6. ברצלונה תעלה גם היא מהבית אחרי ניצחון על סופוט 59:77. בלאט ובנטון הפסידו בבית למלאגה

יום חמישי 08 מרץ 2007
מערכת TELESPORT
 המחזור הרביעי ביורוליג הושלם היום, כאשר שתי מעצמות הכדורסל מיוון ומספרד, פנאתינייקוס וברצלונה השיגו ניצחונות שהבטיחו את מקומן בין 8 הגדולות של המפעל.

פנאתינייקוס המצויינת השיגה הערב ניצחון מרשים מאוד, 65:79 בחוץ על אפס פילזן התורכית. הספרדים פיגרו ברבע הראשון וסיימו בשיוויון 35 את המחצית, אולם הבריחה של הקטלונים הגיעה ברבע הרביעי, בזכות דקות נהדרות של חאצ'יברטאס ובצי'רוביץ. הספרדים ניצחו ברבע הרביעי 10:24 והבטיחו את ההעפלה.

בצ'ירוביץ הוליך את היוונים עם 16 נקודות. שיקאוסקאס הוסיף 14. את פילזן הוליך אנדרס ניקולאס עם 21 נקודות שלא הספיקו.

במשחק השני בבית הביסה ברצלונה את סופוט הפולנית בתוצאה 59:77 והבטיחה גם היא את העפלתה לשלב רבע הגמר.

ברסה פתחה פער של 13 נקודות במחצית והמחצית השנייה היתה לפרוטוקול בלבד. מייקל קקיוזיס הוליך את ברסה עם 13 נקודות. דויד נבארו המצויין הוסיף 10 נקודות וחמישה אסיסטים למנצחים. 

ברסה ממוקמת שנייה בבית 6 עם 7 נקודות, שתיים יותר מסופוט השלישית. פנאתינייקוס מוליכה את הבית עם מאזן מושלם אחרי 4 משחקים, כאשר נותרו עוד שני משחקים בלבד לסיום שלב הטופ 16.

דייויד בלאט ובנטון טרוויזו נחלו הפסיד ביתי צורם מאוד למלאגה 76:79. בנטון כבר הצליחה לצמק את הפיגור שלה לשתיים בלבד והוציאה כדור מהצד אחרי פסק זמן של בלאט, 17 שניות לסיום, אולם זיזיץ' איבד את הכדור ברשלנות והעניק למעשה את הניצחון לספרדים, שקלעו עוד אחת מהקו וסגרו עניין.

מרקוס גורי, אקס מכבי ת"א הצטיין בבנטון עם 20 נקודות.פרסטון שומפרט הוסיף 17. את הספרדים הוליך ייז'י וולש המצויין עם 21 נקודות, כולל 4 שלשות ורק שתי החטאות מהשדה מתוך 10 ניסיונות.

בנטון נותרה שלישית בבית 7 עם 6 נקודות בלבד מארבעה משחקים. מלאגה התבססה בזכות הניצחון במקום השני 7 נקודות וכעת בנטון חייבת לנצח את שני המשחקים שנותרו לה כדי להשאיר סיכוי להעפיל.

מי שמוליכה את הבית הזה היא דינמו מוסקבה אחרי ניצחון דחוק ביתי 69:71 על אריס.

אריס לא מצאה תשובה לאנטוניו פוציס, שהפציץ 28 נקודות באחוזים מצויינים מהשדה והוליך את הרוסים לניצחון שלישי בארבעה משחקים. אריס סוגרת את הבית עם מאזן נטול מניצחונות והיא איבדה מזמן סיכוי להעפיל.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק