ברק יצחקי מחוץ לסגל מכבי תא

מכבי תל אביב סיימה את ההכנות לקראת המשחק הערב (20:30, בלומפילד) מול פנאתינייקוס במסגרת סיבוב הפלייאוף של הליגה האירופית. הקפטן נתקף הבוקר בוירוס ושוחרר מסגל הקבוצה

יום חמישי 18 אוגוסט 2011
ארז דיקפלד
מכבי תל אביב תארח הערב (חמישי) את פנאתינייקוס היוונית למשחק הראשון מבין שניים בפלייאוף הליגה האירופית, בקרב על הכרטיס לשלב הבתים.

מספר שעות לפני פתיחת ההתמודדות, הודיעה מכבי תל אביב כי הקפטן של המועדון, החלוץ ברק יצחקי סובל מירוס שתקף אותו בשעות הבוקר ובשל כך הוא שוחרר מסגל הקבוצה למשחק. יש לציין כי ברק יצחקי גם כך אינו תוכנן לפתוח ב-11 הראשונים, אלא לעלות מהספסל במהלך המחצית השנייה.

אמש ערכו הצהובים בקרית-שלום את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק, והמאמן מוטי איווניר אמר: "אנחנו מגיעים למשחק עם הרבה ביטחון והרגשה טובה. הדרך שבה ניצחנו ברוב המשחקים שניצחנו עד כה, היינו מרוצים ממנה. אנחנו רואים גישה שונה של השחקנים, בשילוב נחישות ומשחק כדורגל יפה".

"אם מדברים על ציפיות שהקצבנו לעצמנו, אנחנו בטח שלא מודדים אותן בטווח הקרוב. מכבי ת"א יצאה השנה לדרך אחרת, שונה מבעבר, דרך של בניית הקבוצה לטווח הארוך תוך שילוב של שחקנים צעירים שגדלו במועדון. אנחנו בהרגשה שאנחנו בדרך הנכונה. אם נצליח? הזמן יגיד. החשיבה היא לטווח הארוך ולאו דווקא לצמד המשחקים מול פנאתינייקוס".

על ההשוואה בין היריבה של הצהובים מאשתקד, אולימפיאקוס, לזו הנוכחית אמר המאמן: "מה שהיה בשנה שעברה מול אולימפיאקוס לא קשור למה שקורה בעונה הזו. בשנה שעברה מכבי היתה קבוצה שונה לגמרי, עם צוות אימון אחר. אולימפיאקוס היא לא פנאתינייקוס והסיפור הוא שונה לחלוטין".

"יש לנו את כל הסיבות שבעולם להמשיך להאמין בשחקנים הצעירים שלנו. העובדה שמדובר במשחק גדול לא אומרת שהפסקנו להאמין בהם ואנחנו לא סומכים עליהם. מי שמשחק זה מי שאני חושב שמתאים לשחק. מכבי ת"א היא לא רק שחקנים צעירים, אבל מה שכן- השחקנים הוותיקים קיבלו הרבה תנופה מהשחקנים הצעירים".

"מבחינת המוכנות שלנו, הקבוצה נמצאת בלמעלה מ-90 אחוז יכולת גופנית וכושר. המשחק הקבוצתי שלנו קרוב למה שאנחנו רוצים לראות מהקבוצה. בגלל שהשתתפנו גם במשחקי הליגה האירופית וגם בגביע הטוטו במקביל, זה אולי נראה כי לא גיבשנו הרכב מסוים, כי נתנו לחלק מהשחקנים לנוח בחלק מהמשחקים. הכוונה שלנו היא לחזק את הקבוצה בשחקן אחד נוסף, ואני מאמין שזה ייסגר בימים הקרובים".

ניבאלדו הוסיף: "המשחק מחר מאוד חשוב לנו. בכוונתנו השחקנים לעבוד ולעשות ככל יכולתנו על מנת לצאת בתוצאה טובה לקראת הגומלין באתונה". בפן האישי אמר הבלם: "בעקבות הפציעה שלי, לא יכולתי לעזור לקבוצה מספיק בעונה שעברה. אני מאוד מקווה שהשנה אוכל לתרום לקבוצה יותר העונה".

בסיום מסיבת העיתונאים, מוטי איווניר שלח את תנחומיו למשפחת מליקה, על מותו של שחקן העבר שמואל מליקה, אביהם של ירון ומאיר, שחקני עבר גם כן, שנהרג בתאונת דרכים.

בתוך כך, בעקבות אי הגעתם של האוהדים היוונים לת"א, הפשירה אמש מכבי ת"א 900 כרטיסים נוספים למכירה לשער 7. עוד בשעות הבוקר המוקדמות אזלו הכרטיסים ועל כן אצטדיון בלומפילד יהיה מלא ב-13,000 אוהדי מכבי ת"א. בעקבות השיפוצים הנערכים באצטדיון היפואי שערים 7 ו-8 ייפתחו באופן חלקי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק