רוני לוי: היינו שווים שער היום

מאמן הירוקים התאכזב מהתיקו המאופס של חיפה, אך הביא אופטימיות לקראת הגומלין: יוצאים לספרד בהרגשה שאפשר לעשות משהו

יום חמישי 08 מרץ 2007
אורן קורנפלד, שרון חלבי

מכבי חיפה נפרדה הערב בתיקו מאופס עם אספניול במשחק הראשון במסגרת שמינית גמר גביע אופ"א.

הירוקים יצטרכו לנצח בגומלין בספרד, אך יאלצו להסתדר ללא סואן ודירסאו המושעים וללא אלן מסודי שנזרק מהקבוצה.

למרות זאת, רוני לוי, מאמן הירוקים נשמע אופטימי לקראת ההמשך ואמר: "היינו שווים איזה שער במשחק הזה ולא הצלחנו לכבוש, שיחקנו מול קבוצה מצויינת, נעשה שיעורי בית, באירופה זה לא טוב לקבל שער בבית ואנחנו יוצאים לספרד בתחושה שאפשר לעשות משהו".

"חיפה מוציאה השנה המון כוחות באירופה, עשינו חילופי משמרות ויש לזה מחיר. מגיע קרדיט לשחקנים שלנו שהצליחו לנטרל את ההתקפה שלהם"

על חסרונם של סואן ודיראסו: "אין מה לעשות יש לנו מספיק שחקנים טובים, כל משחק כזה מוציא מאיתנו הרבה כוחות, נבדוק מי כשיר לגומלין, הקבוצה מעל לכל שחקן".

גוסטבו בוקולי: "אנחנו משחקים ביחד כמו קבוצה, היה לנו משחק טוב ואני מקווה שגם ביום ראשון מול בית"ר ירושלים, נראה ככה. אני מאמין שיש לנו סיכוי לעבור אותם שבוע הבא.  

על התקרית עם מסודי: "לא ידעתי מה קרה עם מסודי רק עכשיו שמעתי. יש הנהלה והיא תקבע מה יהיה איתו". 

אלון חרזי: "זו תוצאה טובה עבורינו, קודם כל בגלל שלא ספגנו שער. זה משאיר לנוי סיכוי  לגומלין אבל אי אפשר לדעת מה יהיה. שיחקנו טוב היום ומה שקרה עם מסודי לא השפיע עלינו, אלה עניינים שצריכים להיסגר בין ההנהלה לשחקן".

ניר דוידוביץ: "אני יודע שהרבה תלוי בי בשבוע הבא. גם החיסרון של סואן ודירסאו יקשה עלינו, אבל יש לנו קבוצה טובה ואפשר לעשות את זה".

מאמן אספניול, ארנסטו ואלוורדה אמר בסיום המשחק: "המשחק היה טוב ויכל ללכת לשני הצדדים. התוצאה משאירה את הגומלין פתוח. 0:0 זו תוצאה מסוכנת עבורינו וזה מכריח אותנו לנצח בגומלין. חיפה תמשיך לתת הגנה חזקה גם בגומלין. היה משחק עם הרבה לחץ והיה קשה להשתחרר".

"חיפה קבוצה טובה, יוצאת הרבה למתפרצות, הרגשנו גם את הלחץ של הקהל. המפתח בגומלין יהיה לא לספוג. מקווה שתהיה אותה אווירה בגומלין כי נצטרך את האוהדים" 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק