כהן ישלח את דורטמונד לתחתית?

המלצת WINNER למשחק הבונדסליגה בשבת: אחרי ההפסד להופנהיים 1:0 בחוץ, בורוסיה דורטמונד אמורה לנצח את נירנברג. לאלמוג כהן וחבריו יש חלומות אחרים

שבת 20 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

 בורוסיה דורטמונד האלופה תנסה להתאושש אחר הצהריים מההפסד המפתיע להופנהיים בשבוע שעבר, כאשר תארח למשחק מרתק את נירנברג ואלמוג כהן.

דורטומונד פתחה את העונה בצורה מצויינת עם ניצחון ביתי 1:3 על המבורג והיה נראה כי לא יצאה כלל לפגרה בקיץ. אלא שבשבוע שעבר האלופים חזרו לקרקע כאמור אחרי ההפסד להופנהיים 1:0 בחוץ.

יורגן קלופ יאלץ להסתדר ללא החלוץ המצויין שלו, לוקאס באריוס, שיצטרף למגנים פטריק אוומויילה ,ג'וליאן קוך ולקשר מרווין באקלורז ברשימת הפצועים של הצהובים שחורים.

מנגד נבן סובטיק ומרסל שמלצר יחזרו לסגל אחרי תקופת היעדרות ארוכה וינסו לעזור לדורטומונד לחזור למסלול הניצחונות היום מול נירנברג.

נינברג, כמו דורטומונד מגיעה למשחק, אחרי ניצחון והפסד. במחזור הראשון השיגו כהן וחבריו ניצחון חוץ יפה 1:0 מול הרטה ברלין ובשבוע שעבר הפסידו בבית להאנובר 2-1.

השוער הראשון, רפאל שייפר, שנפצע השבוע ייעדר משורות האדומים היום במשחקם מול האלופה. כמו גם הכישרון הצעיר פטריק רקובסקי, המגן פר נילסון והקשרים מנואל זייץ, דניאל דידאבי ומייק פראנץ שלא יעמדו לשירות המאמן דיטר הקינג.

מי שכן יעמוד לרשות הקינג וכנראה גם יפתח ב-11 הראשונים הוא מרקוס פאולנר, שחקן דורטומונד לשעבר שירצה נורא לנצח את האקסית היום.

עוד כמה עובדות שחשוב לציין הן:

דורטומונד שמרה על שער נקי בחמשת המפגשים האחרונים מול נירנברג. האלופה לא הפסידה ב-17 משחקי הבית האחרונים שלה בליגה.  נירנברג הפסידה לדורטומונד בכל המפגשים מאז קלופ התמנה למאמנה.  נירנברג השיגה 17 תוצאות תיקו נגד דורטומונד, יותר מכל קבוצה אחרת בליגה.

ההימור שלנו הוא שדורטמונד תצא  מהמשברון שנכנסו אליו וינצחו את המשחק.

משחק מספר 81: בורוסיה דורטמונד - נירנברג. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

 


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק