אין עוד מקום של כבוד בצמרת

שחקן בהפועל ת"א ויתר חבריו יודעים כי רף הציפיות מהם הוגבה: השחקנים יהיו מחוייבים לזכייה באליפות. שיפור במצבם של טועמה ובונדר הפצועים שאמורים לפתוח בהרכב

יום שישי 09 מרץ 2007
אשר גולדברג

בהפועל ת"א מגביהים את רף הציפיות לקראת המשחק מחר בבלומפילד מול מ.ס. אשדוד. הדיבורים על האליפות העתידית תופסים משב רוח חזק ורוחות האליפות האדומה הביאה עשרות אוהדים לאימון הסיכום של ניר לוין.

בהפועל ת"א מבטיחים שיותר מרבבה אדומה יהיו מחר באיצטדיון בלומפילד נגד המוקש של מ.ס. אשדוד. שחקן בקבוצה התייחס לאווירה: "מעכשיו הדרישה של האוהדים היא ברורה, אין עוד מקום של כבוד בצמרת. השחקנים יהיו מחוייבים לזכייה ולמאבק בכל דקה על כר הדשא".

אותו שחקן הוסיף: "אנחנו צריכים את האוהדים הרבים, הפועל ת"א יכולה לעלות כבר מחר למקום הראשון כי אין משכר יותר מאשר לשמוע את האמירה: 'ובמקום הראשון הפועל ת"א'".

נכון לעכשיו מתכוון ניר לוין להציב את ההרכב הזהה שניצח בשבוע שעבר את מכבי נתניה בקופסא 2:0. שיפור חל במצבם של הפצועים סלים טועמה ודני בונדר שמתוכננים לפתוח בהרכב.

הקפטן מחר יהיה השוער שביט אלימלך, כשיוסי אבוקסיס שחזר מטיפולים אצל הפרופסור מארק מרטנס באנטוורפן, בלגיה ישוב לאימונים רק ביום ראשון ויהיה מחוץ לסגל מחר.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק