אני נהנה מכל רגע בבני לוד

יקיר שינה, כוכבה החדש של בני לוד בראיון ל-TELESPORT: "התחלנו את העונה לא טוב בתבוסה לאום אל פאחם, אבל יש לנו את הכלים להצליח ומאמן מצוין. זהו בית חם בשבילי"

שבת 20 אוגוסט 2011
שלמה חסיד
יקיר שינה, כוכבה החדש במרכז ההגנה של בני לוד, הגיע השבוע לקבוצה מהליגה הלאומית היישר ממכבי תל אביב. יקיר שינה חתם במועדון רק באמצע השבוע וטרם הספיק לערוך את הופעת הבכורה, כשבלעדיו הקבוצה ספגה אתמול תבוסה הביתית 3:0 לאולם אל פאחם.

יקיר שינה, שהגיע לנהל את מרכז ההגנה של בני לוד, סיפר הבוקר בראיון קצר ל-TELESPORT: "לא נעים לספוג תבוסה כזו כבר במחזור הראשון, אבל אנחנו אופטימיים. אני הגעתי לבית חם ואני נהנה מכל רגע בבני לוד. יש כאן הנהלה מצוינת, מאמן תותח ושחקנים טובים. אני מבטיח שתהיה לנו עונה מוצלחת".

סומנת ככשרון גדול במכבי ת"א. מתי תגיע הפריצה הגדולה?

"אני חושב שבני לוד זה מועדון מכובד ואליו אני כרגע שייך. אעשה את הכל על מנת להצליח בלוד. שחקן כדורגל נמנה לפי העונה האחרונה שלו ואני בטוח שאם אתן עונה טובה השמיים הם הגבול. אני בטוח ביכולת שלי". 

כאמור יקיר שינה שייך למכבי תל אביב וממנה הגיע לבני לוד לאחר שהתאמן עם הצהובים בחודשיים האחרונים, אך בעונה שעברה הוא היה חלק בלתי נפרד מהפועל רמת גן, שנשרה לליגה הלאומית. למרות הירידה, שינה הציג יכולת טובה, שלצערו לא הספיקה על מנת להשאיר את המועדון עונה נוספת בליגת העל. בנוסף, היה בקיץ האחרון הבלם על סף סיכום בקבוצת קורונה קיאלצה הפולנית אך העדיף להישאר בישראל וחתם בבני לוד.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק