2 המלצות WINNER לבונדסליגה 2

שתי קבוצות לא יציבות, אנרג'י קוטבוס וקרלסרוהה נפגשות לדו קרב ישיר. האם הביתיות תעזור לקוטבוס? ראנגלוב הזכור ממכבי ת"א ינסה להמשיך את המומנטום של המארחים. וגם: דרזדו מארחת את פאדרבורן

יום ראשון 21 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

משחק מספר 7: אנרג'י קוטבוס - קרלסרוהה. 

אנרג'י קוטבוס מהמקום השישי בליגה הגרמנית השניה מארחת במחזור החמישי את קרלסרוהה מהמקום השמיני. שתי הקבוצות מתאפיינות עד עתה בעיקר בחוסר יציבות ולצד הצגות טובות, סופגות גם הפסדים מפתיעים, שלא לומר מביכים.

קוטבוס פתחה מעולה את העונה עם שני ניצחונת רצופים על דרזדן ודואיסבורג ואז הובסה במשחק גביע 3:0 לקבוצה מהליגה הרביעית. במשחק הליגה שבא מיד אחר-כך הובסה בביתה 5:0 למינכן 1860, אך אז הגיעה לה משמיים יריבה בדמות אאכן מהמקום האחרון וקוטבוס חזרה למסלול הניצחונות עם 0:2 בחוץ.

גם קרלסרוהה לא מגלה יציבות רבה ודווקא אחרי שני ניצחנות רצופים בגביע, 1:3 על אאכן, וניצחון חוץ נאה בליגה, 0:2 על אוהה, הגיעה למשחק בית מול העולה החדשה בראונשוויג והפסידה 3:1 דווקא אחרי שהוליכה 0:1.

קוטבוס, ששמרה במחזור הקודם על שער נקי לראשונה העונה ונהנתה גם משער של אקס מכבי ת"א, דימיטאר ראנגלוב, היא קבוצה מוכשרת יותר ואנו מאמינים שבבית, יחד עם המומנטום החיובי שקיבלה מהמחזור הקודם, תעשה את העבודה ותנצח. ההימור: 1

משחק מספר 8: דינמו דרזדן - פאדרבורן:

דינמו דרזדן פתחה את העונה בצורה רעה מאוד. במחזור הראשון הפסידה לקוטבוס 2-1 בחוץ ונראתה שלא הגיעה עוד לפתיחת העונה. שבוע לאחר מכן, במשחק הבית הראשון שלה הצליחה להוציא רק תיקו 1-1 מול רוסטוק הבינונית ולאחר מכן רשמה עוד הפסד חוץ , 0:1 מול גרויטר פירט.

במחזור האחרון סוף סוף רשמה דרזדן את ניצחונה הראשון העונה, 4-0 על אוניון ברלין בהצגת כדורגל ענקית. השילוב בהתקפה בין רוברט קוך ומרווין קנול,כל אחד שני בישולים ושער, היה קטלני ולהגנת ברלין פשוט לא היו תשובות.

דרזן תחסר במשחק את פייל המושעה ואת הקשר המצויין טורג'ן שנפצע וייעדר לפחות לשבועיים. שתי ההחתמות החדשות, קידימר ופאפדופולוס שהראו יכולת טובה בניצחון האחרון כנראה וימשיכו לקבל את הקרדיט מהמאמן ויפתחו במשחק כמו גם החלוץ הצעיר קנול שהיה ממצטייני הקבוצה במשחק האחרון.

פאדרבורן פתחה את העונה בדיוק בצורה ההפוכה מדרזדן. במחזור הראשון ניצחה בחוץ את רוסטוק 2-1 ומאז לא הצליחה לנצח משחק נוסף. במחזור השני סיימה בתיקו 1-1 מול דיסלדורף ואז באו שני הפסדים רצופים. 3-0 לאותה ברלין שהובסה לפני שבוע ע"י דרזדן והפסד ביתי 1-0 לפירט.

פלוריאן מוהר וג'נס וומר יחמיצו את המשחק בשל פציעות. ככל הנראה גם כמה משחקני המפתח של הקבוצה כמו מאטי טיילור, מרקוס פליוניס וג'נס וויסינג ישלמו את מחיר הכישלונות בחודש האחרון ויתחילו את המשחק מהספסל.

בשמונת המשחקים האחרונים בין הקבוצות, דרזדן ניצחה בחמישה משחקים, פאדרבורן בשניים בלבד. הפעם האחרונה ששני המועדונים נפגשו היה לפני שלוש עונות, אז כל קבוצה ניצחה את משחק החוץ שלה. ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק