הקדנציה המוצלחת של סימאונה

בחודש יוני האחרון מונה שחקן העבר הארגנטינאי, דייגו סימאונה למאמן ראסינג קלאב בפעם השנייה בקריירה. את הקדנציה השנייה כמאמן הוא פתח ברגל ימין, אבל האם הוא יצליח להתגבר על באנפילד?

יום ראשון 21 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
 באנפילד מגיעה למשחק לאחר ההפסד הצורם לאלופת הקלאוסורה, ולז סארפילד שניצחה במגרשה הביתי 0:3. התחושה בבואנוס איירס קשה לאחר השלישייה שספגה, וכעת יש להם את ההזדמנות לתקן את המאזן העגום מפתיחת העונה (הקבוצה הפסידה לרפאלה במחזור הפתיחה) אם ישיגו 3 נקודות ראשונות העונה מול קבוצתו של דייגו סימאונה, ראסינג קלאב.

מהצד השני, ראסינג דווקא פתחה את העונה נהדר תחת המאמן החדש. סימאונה אמנם רוצה לראות ראסינג שונה לחלוטין על המגרש, אך הוא מתקשה לבצע את המהפך נוכח רשימת נעדרים ארוכה. במחזור הפתיחה ראסינג סיימה ב-1:1 בחוץ מול טיגרה, ובמחזור האחרון קיבלה בחזרה את המושעים בדרך לניצחון ענקי 0:3 על גודוי קרוז.

אם דיברנו על הרצון של דייגו סימאונה לראות ראסינג שונה, אז עיקר הבעיה נמצאת בפציעתו של הפליימייקר הפצוע, ג'ובאני מורנו. האחרון נפצע באכילס וייתכן שעוד היום הוא ישוב לבכורה מחודשת לאחר כחצי שנה מחוץ למגרשים. 

באנפילד לא שווה את הפתיחה החלשה שלה, היא הרבה יותר טובה מ-2 הפסדים. הבעיה של הירוקים היא שהקבוצה עדיין לא התחברה, היא לא באמת החלה מבחינתה את עונת האפרטורה של 2011. 

בעשרת המפגשים האחרונים בין השתיים, באנפילד אמנם ניצחה 5 משחקים ואחד הסתיים בתיקו, אך 4 הניצחונות שהשיגה ראסינג היו כולם ב-5 המשחקים האחרונים. יתרון ברור בשנים האחרונות לתכולים.

לקראת המשחק הערב, בבאנפילד נרגשים לקבל בחזרה את צמד הכוכבים הצעירים, פקונדו פריירה וניקולס טאגליפיקו שחוזרים מגביע העולם עד גיל 20. לרשות הצוות המקצועי יעמוד סגל מלא. בראסינג כאמור ישנו ג'ובאני מורנו שעשוי לערוך הערב בכורה לאחר חצי שנה בחוץ, וכמוהו בספק גם לוסיאנו אווד.

משחק 143: באנפילד - ראסינג קלאב. ההימור: X

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק