המלצות WINNER ל-MLS

כמדי יום, גם הערב אנו מעניקים לכם המלצות למשחקי ליגת הכדורגל של ארה"ב, ליגת ה-MLS. הערב אנו ממליצים לכם על שני משחקי הלילה בין שיקגו וטורונטו ובין קנזס לדי.סי יונייטד

יום ראשון 21 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

משחק 139: שיקגו - טורונטו:

שתי הקבוצות חייבות ניצחון כדי להבטיח מקום בפלייאוף. שיקגו היא מלכת התיקו העונהעם 15 תוצאות תיקו, אחרי תיקו 1-1 במחזור האחרון מול די.סי יונייטד. טורונטו סייימה במחזור האחרון רצף של שישה משחקים ללא ניצחון, עם ניצחון ביתי 0-1 על סולט לייק.

סטיבן קיני משיקגו ואדריאן קאן מטורונטו פצועים ולא ייטלו חלק במשחק. בארבעת המשחקים שהתקיימו עד כה בין שתי הקבוצות בשיקגו הקבוצה הביתית ניצחה פעם אחת, ושלושה משחקים הסתיימו בתיקו.

המשחק האחרון בין שתי הקבוצות התקיים ב-14 במאי בטורונטו, שניצחה 2-1. לשיקגו 21 נק' והיא במקום התשיעי במזרח. לטורונט 23 נק' והיא במקום השביעי במזרח.

הקבוצות די שוות ביכולתן ונראה כי תוצאת תיקו מתבקשת במקרה זה. ההימור: X

משחק 144: קנזס סיטי - די.סי יונייטד:

זהו משחק פלייאוף טיפוסי בין שתיים מהקבוצות החזקות בליגה, שהצליחו במשחקן האחרון. קנזס מגיעה אחרי ניצחון 3-1 על פורטלנד, ואילו די.סי אחרי תיקו חוץ 1-1 מול שיקגו.

דני אמאוד פצוע בקנזס ואילו ברנקו בוסקוביץ' פצוע בדי.סי. שניהם לא ייטלו חלק במשחק הלילה. במפגשים בין שתי הקבוצות בשנה שעברה כל אחת מהן שמרה על הביתיות, כשקנזס ניצחה בביתה 4-0 ודי.סי ניצחה בביתה 2-1.

לקנזס 33 נק' ומקום שלישי בבית המזרחי. לדי.סי יש 31 נק' ומקום חמישי בבית המזרחי. ההערכה היא שקנזס תשמור על הביתיות ותנצח הלילה. ההימור: 1

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק