אלישע לוי: ״צריך שער חוץ״

מכבי חיפה השלימה את הכנותיה לקראת משחק הפלייאוף בליגת האלופות מול גנק. מאמן מכבי חיפה במסיבת עיתונאים: ״רוצים שער מוקדם״. קטן: ״ מוקדם בשבילי לפתוח״

יום שלישי 23 אוגוסט 2011
שלמה חסיד

עוד ערב היסטורי עשויה מכבי חיפה לרשום הערב.  מכבי חיפה השלימה אתמול את הכנותיה לקראת משחק הפלייאוף בליגת האלופות מול גנק ובסיום הערב הזה, רוצה מכבי חיפה למצוא עצמה בפעם השלישית בתולדותיה בליגת האלופות.

לא מעט מזל היה לגנק במשחק ברמת גן. היא פיגרה 2:0 ולא היתה רחוקה מלספוג עוד שני שערים. מכבי חיפה ניצחה רק 2:1 והיא תהיה זקוקה לאותה היכולת בדיוק, לא שלה, אלא ליכולת החלשה מאוד של גנק בשביל לעלות לשלב הבתים בליגת האלופות. 

אחרי המשחק מול מכבי חיפה, הפסידה גנק בליגה בתוצאה 3:2 מול סרקל ברוז' ואחרי ארבעה מחזורים הקבוצה מדורגת במקום השמיני בלבד. מכבי חיפה מהצד השני הוציאה את העצבים שלה על מכבי נתניה של ראובן עטר ודרסה אותה בתוצאה 4:1 עם רביעיה של וויאם עמאשה שככל הנראה גם יפתח במשחק מול גנק.

 את העונה שעברה סיימה גנק עם מאזן ביתי של 11 ניצחונות, תיקו אחד ושלושה הפסדים בלבד כשבפליאוף היא ניצחה בארבעה מתוך חמישה משחקים. מדובר בקבוצה ביתית נהדרת, קבוצה מצויינת, יש לה קהל מדהים. למרות זאת, עד כה היא דיי מגמגמת גם בליגה וגם באירופה.

מכבי חיפה קיימה אמש  מסיבת עיתונאים לקראת המשחק. המאמן אלישע לוי, אמר: ״המטרה שלנו היא להשיג שער חוץ מהיר שיכריע את המשחק. נבוא ללחוץ מהפתיחה״.

חלוץ הקבוצה יניב קטן שנעדר יותר מחודש מהמגרשים אמר: ״עדיין מוקדם בשבילי לפתוח במשחק. העפלה לליגת האלופות היא מטרה שאנחנו ניתן את הכול כדי להשיג״.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק