2 המלצות WINNER ליום חמישי

הערב ייערכו עשרות משחקים ברחבי אירופה ואנו מעניקים שתי המלצות WINNER: למשחק מהליגה השבדית ולמשחק מהליגה האירופית

יום חמישי 25 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

משחק מס' 148: נורקופינג - דיורגרדן

נורקופינג מדורגת במקום ה-14 בטבלה, והיא מגיעה למשחק הערב (חמישי) אחרי שלושה הפסדים רצופים ועם מאזן של עשרה הפסדים ב-15 המשחקים האחרונים שלה. 

גם דיורגרדן לא נראית ממש טוב לאחרונה. הקבוצה מדורגת במקום ה-13 בטבלה, רק מקום אחד מעל נורקופינג והיא מגיעה למשחק אחרי שני הפסדים רצופים להאקן ואורברו וכשהיא סוגרת ארבעה משחקים ללא ניצחון כשבמאזנה ניצחון בודד מתוך שבעה משחקים אחרונים שלה. 

בסיבוב הקודם ניצחה נורקופינג בדיורגרדן בתוצאה 1:3. למרות זאת, היום לדעתנו היא לא תנצח. היא נראית רע מאוד ויותר מתיקו, אפילו בבית, היא לא תשיג. ההימור: X
.

משחק מס' 181: סיון - סלטיק 

סלטיק נמצאת במצב לא פשוט, אחרי שסיימה בתיקו מאופס את המשחק הראשון מול סיון השוויצרית בסקוטלנד והיא חייבת היום ניצחון או תיקו עם שערים בכדי להעפיל לשלב הבתים של הליגה האירופית. 

סיון פתחה לא רע את העונה בשוויץ'. אחרי שישה מחזורים הקבוצה מדורגת במקום השלישי בטבלה ומגיעה למשחק אחרי ניצחון חוץ בתוצאה 0:2 על לוסאן במחזור הליגה האחרון. 

סלטיק, מנגד, נראית רע ומגיעה אחרי שהפסידה במחזור הרביעי 1:0 בבית לסט. ג'ונסון, הפסד שקטע רצף של שלושה מחזורים מושלמים. 

לסיון יש שחקנים לא רעים שיכולים היום להשלים את ההפתעה. בחוד שלה משחק אפונסו השוויצרי, לצד סיו ודייה מחוף השנהב. בקישור משחק אובראדוביץ' הסלובקי לצד אדאילטון הברזילאי. הנבחרת של סלטיק בנויה מאוסף של שחקנים מאירלנד, יוון, צפון אירלנד, קוריאה וגם שבדיה. 

סלטיק לא נראית טוב כרגע ולדעתנו סיון יכולה לתפוס אותה במצב הכי אופטימלי עבורה. אנו הולכים פה עם השוויצרים. ההימור: 1.


צילום: GETTYIMAGES.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק