פלומיננזה תסבך את סאנטוס?

ליגה ברזילאית: שתי הקבוצות ייפגשו הלילה למשחק השלמה מהמחזור ה-8. הפסד של סאנטוס יסבך אותה בתחתית, והיא נחושה לרשום ניצחון ביתי קריטי

יום רביעי 24 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
סאנטוס ופלומיננזה ייפגשו הלילה (חמישי) למשחק השלמה במסגרת המחזור ה-8 בליגה הברזילאית.

סאנטוס עדיין מנסה להימלט מאזור הירידה. אלופת דרום אמריקה של 2011, ניצחה רק בשני משחקים מתוך שמונה משחקיה האחרונים, כאשר במחזור האחרון רשמו ניצחון חוץ על באהיה בתוצאה 1:2, לפניו הפסידו 3:2 בבית לקוריטיבה. ארבעת השערים שסאנטוס הבקיעה בשני משחקיה האחרונים קטעו בצורת של שני משחקים ללא שערים, כשמנגד היא ספגה שישה שערים בארבעה משחקים.

מן העבר השני, פלומיננזה רושמת שיפור מאז הגעתו של המאמן, הבל בראגה, לקבוצה, אך עדיין, היא לא נראית מספיק טוב במשחקים האחרונים. במאזנה שני הפסדים, ניצחון אחד ותיקו 1:1 במשחק הדרבי האחרון מול ואסקו דה גמא. החלוץ רפאל מורה הבקיע שלושה שערים בשני המשחקים האחרונים וכרגע הוא השחקן הכי חשוב בקבוצה.

גם בורגס, החלוץ של סאנטוס, נמצא בתקופה מצויינת והוא כרגע החלוץ הכי מסוכן בליגה, כשבמאזנו כבר 10 שערים. ביחד עם רפאל מורה, המשחק הלילה מבטיח לנו הרבה שערים. הרצון של סאנטוס לנצח, ויתרון הביתיות שלה, עשוי לגרום לניצחון בהפרש גבוה.

שתי הקבוצות נפגשו ביניהן 21 פעמים, כאשר לפלומיננזה תשעה ניצחונות ולסאנטוס שמונה. התיקו האחרון בין שתי הקבוצות נרשם ב-2008, כאשר פלומיננזה אירחה את סאנטוס, והמשחק הסתיים בתוצאה 1:1. מאז, ניצחה פלומיננזה רק פעם אחת את סאנטוס, בשנה שעברה, כאשר סאנטוס זכו בתואר וניצחו את פלומיננזה בחוץ בתוצאה 0:1.

השינוי היחידי בשתי הקבוצות מתבצע בסאנטוס, כאשר המגן הימני, דנילו, שהיה עם נבחרת ברזיל עד גיל 20 במונדיאל, חזר אחרי הגמר למולדתו. עם זאת, פארה, עשוי לרדת לשחק בקישור, ובמקרה כזה, הקשר האחורי, אדריאנו, עשוי למצוא את עצמו מחוץ להרכב. חוץ מהשינויים האלה, שתי הקבוצות צפויות לעלות באותו מערך כמו במשחק הקודם שלהן. 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק