לוין: לא הגיע לנו לנצח

השמחה של האדומים הייתה גדולה בסיום הניצחון 1:2 הדרמטי על אשדוד שהעלה אותם זמנית למקום הראשון בטבלה. חזן: קינן צריך לשפוט לא לפי צבע החולצה. אלימלך: היה משחק מטורף

שבת 10 מרץ 2007
שלמה חסיד

בהפועל תל אביב היו יותר ממרוצים בסיום הניצחון הדרמטי, 1:2 בבלומפילד על אשדוד שהעלה את הפועל תל אביב לאחר ארבע שנים למקום הראשון בטבלה, לפחות זמנית עד למשחקה של בית"ר ירושלים מחר בטדי מול מכבי חיפה.

אלון חזן: "לא ראיתי את המהלך. אני אגיד דבר אחד, הקוון כל המשחק שהוא . אני לא אבכה עכשיו ואם זה גול אז זה גול. יש כל מיני דברים קטנים שנעשים נגדנו. ברחו לנו שלוש נקודות הערב עם כל הכבוד להפועל. אסף קינן צריך לשפוט לא לפי מה שהוא רואה בעיניים אלא לפי המשחק.

אני מסיר בפני השחקנים שלי את הכובע, אבל למרות הכול הפגנו כדורגל ששווה לראות אותו. אנחנו מתכוננים כבר לקראת השבוע הבא. לא הבקענו את שער הניצחון. היינו ראויים לכבוש לפחות שני שערים ברבע השעה האחרונה".

עידן שריקי: "היינו הרבה יותר טובים מהפועל. אני לא מבין את השופט. הוא לקח לנו לא שתי נקודות, אלא שלוש נקודות".

ניר לוין: "אנחנו מאוד שמחים להיות במקום הראשון, אבל אם נהיה כנים לא הגיע לנו לנצח. הייתי אומר שבכל חלקי הקבוצה היו לנו בעיות, גם בחלק האחורי והקדמי. לקחתי הימור מסוים כי ברור היה לי שאנחנו צריכים את הנקודות וכן, לפעמים צריך גם מזל".

שביט אלימלך, שזכה בתואר השחקן המצטיין אמר: "היה משחק מטורף בהרגשה של גמר גביע, למרות שיש עוד הרבה משחקים ואסור לאבד את הראש. בסופו של דבר המזל שיחק לטובתנו ואשדוד שיחקו יוצא מן הכלל ואני שמח שהצלחנו לנצח בסיום.

קבוצה צריכה גם את החוסן והאופי כדי לנצח גם במשחקים כאלה ולקחת את הנקודות ואני שמח שבסופו של דבר עשינו את זה. קשה לי לדעת מה קרה באשר לשער הניצחון, אם הוא היה חוקי".

יגאל אנטבי: "משחק לא טוב שלנו, אבל מה שאני אזכור ממנו זה את הניצחון. במשחקים כאלה חובה לדעת לנצח וזה מה שעשינו היום. נתקלנו ביריבה קשה שבאה להילחם. ההרגשה להיות במקום הראשון היא נהדרת ואני מקווה שתהיה לכך המשכיות".

צילומים: יותם רונן

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק