לחמן: אפשר להישאר בליגה

בפתח תקווה היו מרוצים אמנם מהנקודה הדרמטית בתיקו 1:1 מול בני יהודה, אך מצבה בתחתית עדיין קשה ביותר. לחמן: כל קבוצה במצבנו מזמן הייתה נשברת. שירזי: יוצאים מאוכזבים

שבת 10 מרץ 2007
מערכת TELESPORT

בהפועל פתח תקווה היו מרוצים מהנקודה הדרמטית בסיום התיקו 1:1 מול בני יהודה שלה זהו משחק 12 ברציפות ללא הפסד.

אייל לחמן
: ניסינו להתקיף מכל הזוויות האפשריות. במחצית השנייה המשחק נגרר למצב של מתפרצת לכל צד. במחצית הראשונה שבה היינו מסודרים, דווקא בה ספגנו שער. עשינו את כל מה שיכולנו ואני שמח ששחקני בית צעירים. שוב לא הפסדנו ולצערנו גם לא ניצחנו.

אנחנו יכולים להישאר בליגת העל במידה וננצח. יש עוד מספיק משחקים. אנחנו צריכים להמשיך להתקיף. כל קבוצה במצב שלנו מזמן הייתה נשברת ועצלה, אבל אנחנו תוססים וקצביים".

ניצן שירזי: אנחנו יוצאים מאוכזבים מהחלק האחרון של המשחק. היינו צריכים להכריע את המשחק בפעולה טובה בחלק ההתקפי. בסיום יצאנו בשן ועין עם הזדמנות אחרונה נהדרת של פתח תקווה.

החלק האחרון של המשחק היה קשור להימורים ולא לכדורגל. עוד לא הסתיימה מלאכת ההישארות בליגה. קבוצות תחתית בדרך כלל מפסידות אחת לשלושה משחקים ואנחנו יוצאים ען נקודות מכל משחק. אנחנו צריכים עוד ניצחון וחצי כדי להבטיח את ההישארות".

וינסנט אניימה, שנבחר לשחקן המצטיין במשחק אמר: "אני מודה לניצן שירזי ולמאמן השוערים ואני רוצה להודות לכולם על הבחירה. אני לא חושב שעשיתי משהו שמצדיק את הכרטיס הצהוב שקיבלתי, אבל אני לא כועס על אף אחד. בני יהודה פחות טובה השנה, כיוון שיותר האמנו והיה לנו קצת יותר מזל".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק