3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER. היום אנו ממליצים על שלושה משחקים מליגות שונות באירופה

יום שישי 26 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT

יום שישי עמוס במשחקים יש לנו היום ואנו מעניקים המלצות WINNER לשלושה משחקים מליגות שונות באירופה.

 משחק מס. 14 - בראן - טרומסו - 1 (יחס 1.85)

בראן מדורגת במקום השלישי בטבלת הליגה הנורבגית. היא מגיעה למשחק היום אחרי חמישה משחקים ללא הפסד ועם שלוש תוצאות תיקו ברצף, שניים בליגה ואחד בגביע הליגה. היא תארח היום את טרומסו החזקה שמדורגת במקום השני בטבלה. טרומסו הביסה במחזור האחרון 3-1 את פרדריקסטאד, זאת אחרי שני הפסדים רצופים מול ויקינג ומול לילסטרום. הקבוצה גם הודחה לא מזמן מהליגה האירופית.

 עד כמה שטרומסו חזקה העונה, בחוץ היא משחקת יחסית רע. היא הפסידה בשלושה מתוך ארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה ובחמישה מתוך שבעת המשחקים האחרונים. בראן מהצד השני לא הפסידה בבית בשמונת המשחקים האחרונים שלה וניצחה בחמישה מהם. ההימור שלנו הולך עם הקבוצה הביתית, בראן.

משחק מס. 7 - בוכום - פירט - 2 (יחס 2.35)

ליגה גרמנית שנייה. בוכום פתחה את העונה חלש מאוד, אחרי חמישה משחקים היא במקום ה-14 בטבלה כשהיא הפסידה בשני המחזורים האחרונים מול סט. פאולי ומול אוניון ברלין. מולה תשחק היום פירט הקטנה שמשיגה ארבעה ניצחונות ליגה רצופים מאז ההפסד במחזור הפתיחה, בתוספת של ניצחון ענק 10-0 בגביע הליגה מול קבוצה מהליגה הרביעית. ג'ינצ'ק יעדר מהרכבה של בוכום.

 המשחק בין השתיים בעונה שעברה נגמר בתיקו 1:1 כשלפני כן בסיבוב הראשון ניצחה פירט 2-0 בבוכום. באופן כללי, בשמונת המשחקים האחרונים בין השתיים, קבוצת הבית מעולם לא ניצחה. רק שלושה משחקים הוכרעו בין השתיים, פירט ניצחה פעמיים, בוכום ניצחה פעם אחת, לפני שש שנים. היחס גבוה, ההימור לא פשוט, אנחנו הולכים כאן עם פירט.

משחק מס. 21 - ארלה - לה האבר - X (יחס 2.55)

ליגת צרפתית שנייה. ארלה פתחה את העונה עם ניצחון יפה , 1-0 על לה מאנס אך לאחר מכן היא נפרדה בתיקו בשני משחקים רצופים מול מץ מול נאנט כשבמחזור האחרון היא הפסידה מול ריימס 3-2 בחוץ. היא תארח היום את לה האבר החזקה שפתחה לא טוב את העונה. אחרי ניצחון במחזור הראשון היא נפרדה בתיקו -1 מול לאבאל, הפסידה בגביע מול אמיין אך למשחק היום היא מגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים, 1-0 באמיין ו-2:0 על באסטיה בבית. 

המשחק האחרון בין השתיים היה לפני שנתיים במסגרת הליגה השניה, ארלה ניצחה בשני המשחקים 1-0 ו-2:1, עונה שבסיומה ארלה העפילה לליגה הראשונה וירדה כאמור בעונה שעברה. לה האבר נראית טוב מאוד עד כה אך לדעתנו ארלה לא תוותר בקלות על המשחק הזה. תוצאת תיקו תספק את השתיים, אנחנו מסמנים כאן X.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק