הפסד ראשון לוילה או וולבס?

המלצת WINNER מהליגה האנגלית: שתי הקבוצות פתחו טוב את העונה ועדיין ללא הפסד. האם אחת מהן תפסיד לראשונה העונה ? כנסו וקראו מה אנו חושבים

שבת 27 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
לא שאפשר להכריז על קבוצה מפתיעה אחרי שני מחזורים בלבד, אך אם בכל זאת היינו נאלצים לבחור אחת כזו אחרי שני מחזורים בפרמייר ליג זו היתה ללא ספק וולבס. 

הקבוצה של מיק מק'קארתי עדיין עם מאזן מושלם ונמצאת במקום השלישי אחרי שתי הנציגות ממנצ'סטר בגלל הפרש שערים פחות טוב.

וולבס גברה במשחק הפתיחה על בלקבורן 1:2 בחוץ ובמחזור השני ניצחה את פולהאם 0:2 חלק בבית. יומיים אחר-כך טיילה בגביע מול נורת'המפטון עם ניצחון 0:4 בחוץ. ולמרות שנורת'המפטון אומנם קבוצה מהליגה השניה (הליגה הרביעית בטיבה באנגליה אחרי הפרמייר ליג, הצ'מפיונשיפ והליגה הראשונה) גם בניצחון כזה אסור לזלזל שכן כמעט בכל עונה אנו עדים להפתעות בשלבים האלה של הגביע האנגלי.

גם וילה המארחת טרם הפסידה העונה והיא עם תיקו וניצחון מול בדיוק אותן קבוצות שהפסידו לוולבס, מה שעשוי לעזור לנו בהשוואה. וילה סיימה במשחק הפתיחה בתיקו אפס בחוץ מול פולהאם וניצחה במחזור השני את בלקבורן 1:3. במשחק הגביע גברה בבית על הרפורד, גם היא מהליגה השניה, 0:2.

התוצאות של וילה עד עתה ללא ספק פחות מרשימות משל וולבס, מצד שני וילה פארק תמיד היה איצטדיון חם מאוד ווילה ידועה כקבוצה מאוד ביתית, מכאן גם היחס הלא מאוד גבוה שהיא מקבלת על ניצחון במועצה (1.80).

שני החלוצים המצויינים של וילה, גבריאל אגבונלהור ואמיל האסקי שהיו בספק למשחק כשירים ויפתחו ויחד איתם וילה לדעתינו פייבוריטית בבית מול וולבס, אך לא באופן משמעותי. היחס על תוצאת תיקו במשחק הזה מאוד מפתה ויחד עם היכולת של וולבס עד עתה יגרום לנו ללכת כאן על תיקו.

וולבס תצטרך לעשות שינוי בהרכב כאשר החלוץ סילבן בלייק לא יוכל לשחק במשחק האמור, בגלל פציעה שספג במשחק אמצע השבוע בקארלינג קאפ מול נורת' המפטון.

סם ווקס יהיה השחקן שיחליף את בלייק ואמר: "המטרה שלנו היא לשמור על מאה אחוז הצלחה במשחקי הליגה מאז פתיחת העונה. לדעתי אנחנו ננצח את אסטון וילה כי אנחנו טובים יותר".

משחק מספר 66: אסטון וילה - וולבס. ההימור: X, היחס: 3.10

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק