לדרבי חוקים משלו. ומנצחת?

המלצת WINNER לליגה הברזילאית: פלומיננזה ובוטאפוגו ייפגשו הלילה לאחד הדרבים הוותיקים של ריו דה ז'נרו. המאזן בין הקבוצות שווה לחלוטין, והלילה עשויה להיות הכרעה. האמנם?

שבת 27 אוגוסט 2011
מערכת TELESPORT
קשה לומר שזו השנה של פלומיננזה. אחרי שזכתה בעונה שעברה באליפות ברזיל, הקבוצה מריו דה ז'נרו מקרטעת ב-2011 ואולי בתזמון הגרוע ביותר היא מגיעה לאחד הדרבים הגדולים והוותיקים בבריל. למארחת ניצחון אחד בלבד ב-5 המשחקים האחרונים, 0:3 על חשבון פיגוורנסה, 

פלומיננזה מגיעה למשחק הלילה אחרי שב-2 משחקיה האחרונים כשלה בניסיון לנצח, כאשר השיגה תיקו 1:1 מול ואסקו דה גמא ולאחר מכן הגיע ההפסד באמצע השבוע לסנאטוס, 1:2.

בוטאפוגו דווקא מגיעה בפורמה נהדרת לקראת המפגש הטעון. לאורחת הלילה יש 3 ניצחונות ב-4 המשחקים האחרונים שערכה. היא הפסידה לאינטרנסיונל 0:1 ולאחר מכן גברה 1:3 על אתלטיקו מיניירו. רצף המשחקים הטוב מקרב אותם לתקיעת יתד של ממש בארבע הראשונות לעונה הקרובה, כשגם אליפות באה בחשבון.

פלומיננזה, עם כל הסגל הנוצץ שלה, יכולה להתגאות רק בשחקן אחד שנותן תפוקה- החלוץ רפאל מורה שהבקיע ארבע פעמים בשלושת המשחקים האחרונים. אגב, אפשר לשבח גם את שחקן בוטאפוגו על יכולתו בשבועות האחרונים - הקשר אלקסון שכבש פעמיים ב-3 משחקי הליגה האחרונים.

במפגשי העבר בין השתיים קיים שיוויון מוחלט. 30 משחקים נערכו בין הקבוצות וקבלו את הנתון הבא - 10 ניצחונות לכל צד ו-10 משחקים הסתיימו ללא הכרעה. בנוסף, שתי הקבוצות הבקיעו במהלך המפגשים האלה 40 שערים כל אחת. העונה הן נפגשו והמשחק הסתיים בניצחון 2:3 של בוטאפוגו. למעשה, פלומיננזה לא הצליחה לנצח אף משחק מתוך 4 האחרונים. פעמיים היא יצאה בתיקו ופעמיים בוטאפוגו עם ידה על העליונה.

 לרשות המאמנים יעמדו סגלים מלאים הלילה. הצדדים שמרו על הרגליים לקראת הדרבי ונוכל לזכות בדרבי ללא היעדרויות. סבסטיאן "לוקו" אבראו הזכור לנו מנבחרת אורוגוואי ומבית"ר ירושלים החלים גם הוא מפציעה וישחק בשורות בוטאפוגו.

לדרבי חוקים משלו ובוודאי שבברזיל, שם המשחקים הביתיים מהווים שיקול משמעותי. למרות זאת, קשה לנו להאמין שפלומיננזה תנצח את המשחק ולכן אנו נמשיך עם השיוויון המוחלט בין הצדדים.

משחק 189: פלומיננזה - בוטאפוגו. ההימור: X

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק